Ploegen Hoofdklasse – 2018

Overzicht van de ploegen die zijn ingeschreven voor deelname in de klasse Hoofdklasse in 2018.

Definitief aantal ploegen voor 2018

 

Ploegnaam Klasse Provincie
VR-FRYSLÂN ZUIDOOST post HEERENVEEN – 2 Hoofdklasse [02] Friesland
VR-DRENTHE post MEPPEL – 2 Hoofdklasse [03] Drenthe
BRW-TWENTE post DENEKAMP – 3 Hoofdklasse [04] Overijssel
BRW-GELDERLAND-MIDDEN post DIEREN Hoofdklasse [05] Gelderland/Flevoland
VNOG post ELSPEET – 3 Hoofdklasse [05] Gelderland/Flevoland
VNOG post ERMELO – 2 Hoofdklasse [05] Gelderland/Flevoland
VNOG post OLDEBROEK – 2 Hoofdklasse [05] Gelderland/Flevoland
VNOG post PUTTEN Hoofdklasse [05] Gelderland/Flevoland
VNOG post WEZEP – 2 Hoofdklasse [05] Gelderland/Flevoland
VR-GELDERLAND-ZUID post BUREN – 3 Hoofdklasse [05] Gelderland/Flevoland
VR-GELDERLAND-ZUID post KESTEREN – 2 Hoofdklasse [05] Gelderland/Flevoland
VR-GELDERLAND-ZUID post NEDERHEMERT – 2 Hoofdklasse [05] Gelderland/Flevoland
VR-GELDERLAND-ZUID post NEERIJNEN WEST – 2 Hoofdklasse [05] Gelderland/Flevoland
VR-GELDERLAND-ZUID post ZALTBOMMEL Hoofdklasse [05] Gelderland/Flevoland
VRU-1 post BENSCHOP Hoofdklasse [06] Utrecht
VRU-1 post GROENEKAN – 3 Hoofdklasse [06] Utrecht
VRU-1 post OUDEWATER – 2 Hoofdklasse [06] Utrecht
VRU-1 post VINKEVEEN Hoofdklasse [06] Utrecht
VRU-2 post AMERONGEN Hoofdklasse [06] Utrecht
VRU-2 post BAARN – 2 Hoofdklasse [06] Utrecht
VRU-2 post COTHEN/LANGBROEK – 2 Hoofdklasse [06] Utrecht
VRU-2 post LEERSUM Hoofdklasse [06] Utrecht
BRW-AMSTERDAM/AMSTELLAND post AALSMEER Hoofdklasse [07] Noord Holland
BRW-GOOI & VECHTSTREEK post BLARICUM – 3 Hoofdklasse [07] Noord Holland
BRW-GOOI & VECHTSTREEK post HUIZEN – 3 Hoofdklasse [07] Noord Holland
BRW-GOOI & VECHTSTREEK post LAREN – 3 Hoofdklasse [07] Noord Holland
BRW-GOOI & VECHTSTREEK post MUIDERBERG Hoofdklasse [07] Noord Holland
BRW-GOOI en VECHTSTREEK post LOOSDRECHT Hoofdklasse [07] Noord Holland
VR-KENNEMERLAND post BEVERWIJK Hoofdklasse [07] Noord Holland
VR-NOORD HOLLAND NOORD post DE RIJP Hoofdklasse [07] Noord Holland
VR-NOORD HOLLAND NOORD post ENKHUIZEN Hoofdklasse [07] Noord Holland
VR-ZAANSTREEK-WATERLAND post BOTENMAKERSTRAAT Hoofdklasse [07] Noord Holland
VR-ZAANSTREEK-WATERLAND post VOLENDAM – 3 Hoofdklasse [07] Noord Holland
VR-ZAANSTREEK-WATERLAND post WATERLAND Hoofdklasse [07] Noord Holland
VR-ZAANSTREEK-WATERLAND post WORMER Hoofdklasse [07] Noord Holland
VR-ZAANSTREEK-WATERLAND post ZAANDIJK Hoofdklasse [07] Noord Holland
VR-HAAGLANDEN post DE LIER Hoofdklasse [08] Zuid Holland
VR-HAAGLANDEN post ‘S-GRAVENZANDE Hoofdklasse [08] Zuid Holland
VR-HOLLANDS MIDDEN post NIEUWVEEN Hoofdklasse [08] Zuid Holland
VR-HOLLANDS MIDDEN post OUDERKERK A/D IJSSEL Hoofdklasse [08] Zuid Holland
VR-HOLLANDS MIDDEN post REEUWIJK Hoofdklasse [08] Zuid Holland
VR-ROTTERDAM-RIJNMOND post DIRKSLAND Hoofdklasse [08] Zuid Holland
VR-ROTTERDAM-RIJNMOND post NIEUWE TONGE Hoofdklasse [08] Zuid Holland
VR-ZUID HOLLAND ZUID post AMEIDE/TIENHOVEN Hoofdklasse [08] Zuid Holland
VR-ZUID HOLLAND ZUID post BRANDWIJK Hoofdklasse [08] Zuid Holland
VR-ZUID HOLLAND ZUID post HARDINXVELD-GIESSENDAM – 3 Hoofdklasse [08] Zuid Holland
VR-ZUID HOLLAND ZUID post OUD-BEIJERLAND – 2 Hoofdklasse [08] Zuid Holland
VR-ZUID HOLLAND ZUID post SLIEDRECHT Hoofdklasse [08] Zuid Holland
VR-ZUID HOLLAND ZUID post ZWIJNDRECHT Hoofdklasse [08] Zuid Holland
BRW-BRABANT NOORD post GEFFEN Hoofdklasse [09] Brabant Noord
BRW-BRABANT NOORD post ROSMALEN Hoofdklasse [09] Brabant Noord
BRW-BRABANT NOORD post SCHIJNDEL Hoofdklasse [09] Brabant Noord
BRW-BRABANT NOORD post ‘S-HERTOGENBOSCH – 2 Hoofdklasse [09] Brabant Noord
BRW-BRABANT NOORD post UDEN – 2 Hoofdklasse [09] Brabant Noord
VR-BRABANT ZUID OOST post BAKEL Hoofdklasse [10] Zuid Oost Brabant
VR-BRABANT ZUID OOST post BEST -3 Hoofdklasse [10] Zuid Oost Brabant
VR-BRABANT ZUID OOST post DE BEERZEN – 2 Hoofdklasse [10] Zuid Oost Brabant
VR-BRABANT ZUID OOST post HAPERT Hoofdklasse [10] Zuid Oost Brabant
VR-BRABANT ZUID OOST post MIERLO – 3 Hoofdklasse [10] Zuid Oost Brabant
VR-BRABANT ZUID OOST post OIRSCHOT – 2 Hoofdklasse [10] Zuid Oost Brabant
VR-BRABANT ZUID OOST post SOMEREN – 2 Hoofdklasse [10] Zuid Oost Brabant
VR-BRABANT ZUID OOST post VALKENSWAARD Hoofdklasse [10] Zuid Oost Brabant
BRW-M.W.BRABANT post DIESSEN Hoofdklasse [11] Midden en West Brabant
BRW-M.W.BRABANT post OISTERWIJK – 2 Hoofdklasse [11] Midden en West Brabant
BRW-M.W.BRABANT post SPRANG CAPELLE Hoofdklasse [11] Midden en West Brabant
BRW-M.W.BRABANT post WAALWIJK – 3 Hoofdklasse [11] Midden en West Brabant
BRW-M.W.BRABANT post WERKENDAM – 4 Hoofdklasse [11] Midden en West Brabant
VR-LIMBURG NOORD post BEESEL-REUVER – 2 Hoofdklasse [13] Limburg
VR-LIMBURG NOORD post NEDERWEERT-OLP Hoofdklasse [13] Limburg