Uitslagen 2013

Provinciaal Klasse 112 Provinciaal Klasse TS-HD Provinciaal Hoofdklasse
  16-03-2013 – Bavaria – Lieshout 06-04-2013 – West Wieringen
16-03-2013 – Boxtel [ baan 1 ] 23-03-2013 – Dussen 13-04-2013 – Oischot – De Beerzen
16-03-2013 – Boxtel [ baan 2 ] 23-03-2013 – Nistelrode 13-04-2013 – Lekkerkerk
16-03-2013 – Berkel en Rodenrijs 23-03-2013 – Heesch 13-04-2013 – Maartensdijk/Groenekan
16-03-2013 – Bavaria – Lieshout 23-03-2013 – Oegstgeest 13-04-2013 – Zutphen
16-03-2013 – Colijnsplaat 23-03-2013 – Zeevang – Oosthuizen 20-04-2013 – Woerden
23-03-2013 – Oegstgeest 06-04-2013 – Hilvarenbeek 27-04-2013 – Mill
23-03-2013 – Zeevang-Oosthuizen 06-04-2013 – Maarseveen/Tienhoven 27-04-2013 – Spijkenisse
06-04-2013 – Maarseveen – Tienhoven 06-04-2013 – Terneuzen 11-05-2013 – ‘s-Gravenmoer
06-04-2013 – Terneuzen 06-04-2013 – Ommen 11-05-2013 – Zaanstad
06-04-2013 – Ouddorp 06-04-2013 – Ouddorp 11-05-2013 – Nijkerk
06-04-2013 – Boekel [ baan 1 ] 06-04-2013 – Dronten Gewestelijk Hoofdklasse
06-04-2013 – Boekel [ baan 2 ] 13-04-2013 – Maartensdijk/Groenekan 08-06-2013 – Vlissingen/Middelburg
06-04-2013 – Ommen 13-04-2013 – Zutphen 08-06-2013 – Kockengen
06-04-2013 – Hilvarenbeek 20-04-2013 – Scherpenzeel 15-06-2013 – Beverwijk
06-04-2013 – Dronten 20-04-2013 – Nieuwdorp 15-06-2013 – ‘s-Gravendeel
13-04-2013 – Oischot – De Beerzen 20-04-2013 – Nederhorst den Berg 22-06-2013 – Best
13-04-2013 – Peize 20-04-2013 – Staphorst
20-04-2013 – Woerden 27-04-2013 – Wagenborg
20-04-2013 – Benthuizen [ baan 1 ] 27-04-2013 – Zetten
20-04-2013 – Benthuizen [ baan 2 ] 27-04-2013 – Oud – Gastel
20-04-2013 – Nieuwdorp 11-05-2013 – Winterswijk
20-04-2013 – Scherpenzeel  
20-04-2013 – Nederhorst den Berg Gewestelijke klasse TS-HD
20-04-2013 – Oosterwolde 25-05-2013 – Hellendoorn
27-04-2013 – Gieten 25-05-2013 – Smilde
27-04-2013 – Zetten 25-05-2013 – Aalsmeer
27-04-2013 – Oud-Gastel 25-05-2013 – Nieuwehorne
27-04-2013 – Roermond – Echt 01-06-2013 – Drunen
11-05-2013 – Ter Apel 08-06-2013 – Maasdijk
11-05-2013 – Winterswijk  
11-05-2013 – Zaanstad  
   
1e ronde Gewestelijke klasse 112 Landelijke finale
25-05- 2013 – Garderen 14-09-2013 – De Waard-Brandwijk [ 112 ]
25-05-2013 – Megen 21-09-2013 – Zaanstad [ Duiken ]
25-05-2013 – Mierlo 21-09-2013 – Waalwijk [ TS-HD ]
25-05-2013 – Wemeldinge 28-09-2013 – Gameren [ Hoofdklasse ]
25-05-2013 – Aalsmeer  
01-06-2013 – Grootegast
01-06-2013 – Baarn
01-06-2013 – Stad aan het Haringvliet
01-06-2013 – Hank
01-06-2013 – Weert
2e ronde Gewestelijke klasse 112
08-06-2013 – Maasdijk
15-06-2013 – Elburg
22-06-2013 – Best