Wall of Fame


1 028

Legpenning Brons wordt uitgereikt aan personen die zich verdienstelijk hebben gemaakt voor het ABWC in de periode 1 en 12 1/2 jaar.

1 029

Legpenning Zilver wordt uitgereikt aan personen die zich verdienstelijk hebben gemaakt voor het ABWC in de periode van 12 1/2  en 25 jaar.

1 027

Legpenning Goud wordt uitgereikt aan personen die zich verdienstelijk hebben gemaakt voor het ABWC in de periode van 25 jaar of langer.

In deze Wall of Fame staan de namen van collega’s uit alle provincies van Nederland die vele jaren hun vrije tijd belangeloos hebben ingezet voor de activiteiten van het ABWC.

Mede door hun inzet heeft het ABWC al die vele jaren aan de vaardigheidstoetsen een goede kwaliteit impuls kunnen leveren.

Dit alles in de verschillende rollen van Wedstrijdleider, Juryvoorzitter, Jurylid en lid van de Administratie.

Het bestuur zijn deze collega’s veel dank verschuldigd voor de vele jaren dat zij zich hebben ingezet voor de doelstellingen van het ABWC

We hebben deze lijst zorgvuldig samengesteld, mochten er toch namen ontbreken, stuur dan de ontbrekende gegevens naar: secretariaat@abwc.nl

JAAR:NAAM:PROVINCIE:PERIODE ACTIEF BIJ ABWC:OMSCHRIJVING:LEGPENNING:
2017P. (Peter) EntiusNoord Holland 1996 - 2017JurylidZilver
2017R. (Renald) LouwesNoord Holland2007 - 2017JurylidBrons
2016G. (Bert) GroenewegZuid Holland1991 - 2016Wedstrijdleider, JurylidGoud
2016H. (Hans) MeijerUtrecht2001 - 2016JurylidGoud
2016J. (Johan) van der BruggenUtrecht2001 - 2016JurylidGoud
2016M.P. (Rien) van MeerMidden West Brabant2004 - 2016JurylidZilver
2016A.P.M. (Ad) van SteenhovenMidden West Brabant1997 - 2016JurylidZilver
2016B.C. (Bas) CramerMidden West Brabant2002 - 2016JurylidZilver
2016M.M. (Martien) SmuldersMidden West Brabant2002 - 2016JurylidZilver
2016M. (Marcel) LangedijkNoord Holland1992 - 2016JurylidZilver
2016E.A.M. [Eddy) HerreweghZeeland2006 - 2016JurylidBrons
2016G. (Gert) de BruinGelderland1999 - 2016JurylidZilver
2016J. (Joachim) TempelaarsBrabant Zuid Oost1997 - 2016JurylidZilver
2016H. (Hans) van AgtBrabant Zuid Oost2003 - 2016JurylidZilver
2016W. (Wim) WassinkGelderland1987 - 2016JurylidGoud
2015H. 9Henk) HouwerOverijssel1997 - 2015JurylidZilver
2015H. (Henk) FrankenOverijssel1992 - 2015JurylidZilver
2015H. (Henk) van RossumUtrecht1985 - 2015JurylidGoud
2015H.H.V. (Dick) van der FangeBrabant Noord1995 - 2015JurylidZilver
2015J.H.W. (Jos) HoedemakerBrabant Noord1995 - 2015JurylidZilver
2015C.O.R. (Carl) de HulstersZeeland1984 - 2015Wedstrijdleider, JurylidGoud
2015J.H.W. van der StaalZeeland1989 - 2015JurylidGoud
2015T.C. (Theo) SchipperZeeland2003 - 2015Juryvoorzitter, JurylidBrons
2015W. de WinterZuid Holland1995 - 2015JurylidZilver
2015H. PijlZuid Holland1990 - 2015Juryvoorzitter, JurylidGoud
2015S. PoelZuid Holland1992 - 2015Juryvoorzitter, JurylidZilver
2015A. (Ad) van der perkZuid Holland1989 - 2015Juryvoorzitter, JurylidGoud
2015A. van DuijnZuid Holland2005 - 2015JurylidBrons
2015J. DorsmanZuid Holland2005 - 2015JurylidBrons
2015F. (Frans) van VenrooijMidden West Brabant1993 - 2014JurylidZilver
2015R. (Rinus) van EetenMidden West Brabant1988 - 2015JurylidGoud
2015P. (Peter) RosenbrandMidden West Brabant1995 - 2015Juryvoorzitter, JurylidZilver
2015C. (Corne) HagenaarsMidden West Brabant1993 - 2014JurylidZilver
2015J. (Joost) PotMidden West Brabant1998 - 2014JurylidZilver
2015E. (Engel) van der SteltMidden West Brabant1990 - 2015JurylidGoud
2015P. (Pierre) van HoornMidden West Brabant2009 - 2014JurylidBrons
2015R. (Rinus) van den KieboomMidden West Brabant1999 - 2015 JurylidZilver
2015B. (Berrie) VerhaafGelderland/Flevoland1992 - 2015Juryvoorzitter, jurylid en wedstrijdleiderZilver
2015T. (Teus) RoelofsenGelderland/Flevoland2003 - 2015JurylidZilver
2015M. (Marcel) JanssenGelderland/Flevoland2001 - 2015AdministratieZilver
2014P. (Peter) WolthuisGroningen2004 - 2014JurylidBrons
2014A. (Appie) KrukGelderland/Flevoland2006 - 2014JurylidBrons
2014F. (Fred) WijkerNoord Holland2004 - 2014JurylidBrons
2014O. (Otto) WijmaNoord Holland1990 - 2013Juryvoorzitter, jurylidZilver
2014L.J.W. van der HulstBrabant Noord2003 - 2013Juryvoorzitter, jurylidZilver
2014L.P.F.VeroudeBrabant Noord2003 - 2013JurylidZilver
2014L.L.J. VerweijenBrabant Noord2003 - 2013JurylidZilver
2014A.J. EveroortsBrabant Noord2003 - 2013JurylidZilver
2014J.M.M. BrugmansBrabant Noord2003 - 2013JurylidZilver
2014H.M.J. BunthofBrabant Noord2003 - 2013JurylidZilver
2014B. (Bert) GitmansLimburg1994 - 2014JurylidZilver
2014H. (Har) CollenLimburg1996 - 2014JurylidZilver
2014H. (Hans) GhielenLimburg2002 - 2014JurylidBrons
2014D. (Dick) HirdesZeeland2004 - 2014JurylidBrons
2014L. (Leo) WilderomZeeland2002 - 2014JurylidBrons
2014L. (Leen) VersluijsZeeland1990 - 2014Jurylid, ass. wedstrijdleiderZilver
2014P. (Paul) SinkeZeeland2001 - 2014JurylidBrons
2014J. (Jan) WideromZeeland1995 - 2014JurylidZilver
2014W. (Willy) van der PeijlZeeland1990 - 2014Juryvoorzitter, JurylidZilver
2013K. (Kees) JonkerZeeland1993 - 2013JurylidZilver
2013H. (Herman) ZeegersZeeland2003 - 2013JurylidZilver
2013R. (Ruud) HoekGelderland/Flevoland1983 - 2012Juryvoorzitter, jurylid, AdminstratieGoud
2013K. (Kees) KeizerGelderland/Flevoland1989 - 2012JurylidZilver
2013Y. BlomGelderland/Flevoland1998 - 2012Jurylid, administratieZilver
2013G. StofferGelderland/Flevoland1996 - 2012JurylidZilver
2013H. ZeevalkingGelderland/Flevoland1992 - 2012JurylidZilver
2012L.F.J.M. VerpalenMidden West Brabant2002 - 2012JurylidBrons
2012C.F.M. EmbregtsMidden West Brabant2002 - 2012JurylidBrons
2012L.F.J.M. VerpalenMidden West Brabant2002 - 2012JurylidBrons
2012Mevr. Chrisstien DollekampOverijssel2008 - 2012AdministratieBrons
2012G. (Gerard) CalkhovenOverijssel1997 2012JurylidZilver
2012G.J. (Gert Jan) KoedijkOverijssel2005 - 2012JurylidZilver
2012J. (John) BerghoutOverijssel1997 - 2012JurylidZilver
2011H. (Henk) MastDuiken2011JurylidZilver
2010J. (Jaap) RuijterNoord Holland1989 - 2010Juryvoorzitter, JurylidZilver
2010F. (Frans) RuijterNoord Holland1993 - 2010JurylidZilver
2010G. (Geek) SmitZuid Holland1990 - 2010Wedstrijdleider, JuryvoorzitterZilver
2010C. van der GugtenZuid Holland1980 - 2010JurylidGoud
2009R. (Rene) de BakkerNoord Holland1967 - 2009Juryvoorzitter, JurylidGoud
2009J. (Jan) UijtewaalNoord Holland1990 - 2010JurylidZilver
2009W. (William) van NieuwenhuijsenGelderland/Flevoland1993 - 2009JurylidZilver
2009G. (Gerrit) VersteegGelderland/Flevoland1980 - 2009JurylidGoud
2009K. (Klaas) den HaanGelderland/Flevoland1993 - 2009JurylidZilver
2009E. (Eric) GerritsGelderland/Flevoland1990 - 2009JurylidZilver
2009R. HeyboerGelderland/Flevoland1988 - 2009JurylidZilver
2009J. AchterkampGelderland/Flevoland1985 - 2009JurylidZilver
2009J. BerendsenGelderland/Flevoland1992 - 2009JurylidZilver
2007J. (Jan) SchoenNoord Holland1979 - 2007Juryvoorzitter, JurylidGoud
2007Th. (Theo) MichelbrinkBrabant Zuid Oost1996 - 2007Wedstrijdleider, JuryvoorzitterBrons
2007A. (Albert) KelderBrabant Zuid Oost1991 - 2007JurylidZilver
2007J. (Jo) WalenBrabant Zuid Oost1992 - 2007JurylidZilver
2007A. (Ad) GoversBrabant zuid Oost1987 - 2007JurylidGoud
2007R. (Rijn) FlanderijnGroningen1992 - 2007Juryvoorzitter, JurylidZilver
2006B.H. HeilMidden West Brabant1991 - 2006JurylidZilver
2006P.J.C.J. BuursteeMidden West Brabant2002 - 2006JurylidBrons
2006M.P. MaasMidden West Brabant1996 - 2006JurylidBrons
2006K.H. AnnemaFriesland1980 - 2006Jurylid, AdministratieGoud
2006R. BrouwerFriesland1989 - 2006JurylidZilver
2006Tj. de VreedeFriesland1997 - 2006JurylidZilver
2006A. (André) van de ScheldeZeeland1970 - 2006Jurylid, AdministratieGoud
2006W. (Wim) StuivenbergUtrecht1985 - 2006Juryvoorzitter, JurylidGoud
2006J. (Jan) van KriekenUtrecht1990 - 2006JurylidZilver
2006R. TersteegUtrecht1994 - 2006 JurylidZilver
2006A. VerburgUtrecht1990 - 2006JurylidZilver
2006J. (Jan) KirkelsBrabant Zuid Oost1980 - 2006JurylidGoud
2006M.P. PikhaartZeeland1993 - 2006JurylidZilver
2006A. van der BaanGroningen1991 - 2006JurylidZilver
2006K.J. MollemaGroningen1991 - 2006JurylidZilver
2006L.J.F. KampschimdtGroningen1991 - 2006JurylidZilver
2006F.C. NoordegraafGroningen1991 - 2006JurylidZilver
2006E. BonderGroningen1991 - 2006JurylidZilver
2006R. RoersmaGroningen1991 - 2006JurylidZilver
2006H.A. KliphuisGroningen1991 - 2006JurylidZilver
2006R. SnipGroningen1991 - 2006JurylidZilver
2005J. (Jac). AertsBrabant Zuid Oost1985 - 2005JurylidZilver
2005G.W. (Ger) WolfsBrabant Noord1988 - 2005JurylidZilver
2005M. (Michel) KirkelsBrabant Zuid Oost1990 - 2005JurylidBrons
2005J. (Jos) LaarakkerBrabant Zuid Oost1990 - 2005JurylidBrons
2005J.W.M. (Joop) SchultenBrabant Noord1986 - 2005JurylidZilver
2005L.C. (Bert) VlemingBrabant Noord1990 - 2005JurylidZilver
2005G.W. (Ger) WolfsBrabant Noord1988 - 2005JurylidZilver
2005J.W.M. (Joop) SchultenBrabant Noord1986 - 2005JurylidZilver
2005J.J. DienstNoord Holland1990 - 2005JurylidZilver
2004Menno van der GaliënZuid Holland1969 - 2004AdministratieGoud
2004Henk van StraatenBrabant Zuid Oost1988 - 2004JurylidZilver
2004D.J. van SantenGelderland/Flevoland1993 - 2004Jurylid, AdministratieBrons
2004M.J.M. (Mathieu) GeeratzBrabant Noord1989 - 2004JurylidZilver
2005I.C. (Bert) VlemingBrabant Noord1990 - 2005JurylidZilver
2004P.J. (Piet) TimmersBrabant Noord1980 - 2004JurylidZilver
2004R. (Rob) DijkstraNoord Holland / Duiken1989 - 2004Wedstrijdleider, JurylidZilver
2004J. (Jaap) ZondervanNoord Holland1977 - 2004Juryvoorzitter, JurylidGoud
2004J. Joop) JägersNoord Holland1995 - 2004JurylidBrons
2004J. (Joop) KlukhuhnNoord Holland1998 - 2004JurylidZilver
2004J. (Jan) JoostenNoord Holland1992 - 2004JurylidZilver
2004W. (Willy) WijnsBrabant Zuid Oost1981 - 2004JurylidZilver
2004B.F.F. (Ben) van OtterdijkBrabant Zuid Oost1984 - 2004Juryvoorzitter, JurylidZilver
2004M.J.M. (Mathieu) GeeratzBrabant Noord1889 - 2004JurylidZilver
2004P.J. (Pieter) TimmersBrabant Noord1980 - 2004JurylidZilver
2004P. LambregtsMidden West Brabant1988 - 2004JurylidZilver
2004N. (Nico) WaermakersMidden West Brabant1991 - 2004JurylidZilver
2003G.J. (Gerard) BitterNoord Holland1989 - 2003JurylidZilver
2003A.H. (Henny) van OostveenNoord Holland1985 - 2003JurylidZilver
2003Th. B. FrankemaFriesland1989 - 2003JurylidZilver
2003A. JohannesGroningen1983 - 2003JurylidZilver
2003Mevr. I. (Irene) van OostveenNoord Holland1989 - 2003AdministratieZilver
2003G.S. VlaanderenGelderland/Zeeland1980 - 2003 JurylidZilver
2003K. (Krijn) CoppoolseZeeland1983 - 2003JurylidZilver
2003P.M.J. NieuwenhuizeZeeland1988 - 2003JurylidZilver
2003J.I. BoerdamZeeland1991 - 2003JurylidBrons
2003J.B.M. (Jan) HermsenBrabant Zuid Oost1975 - 2003JurylidZilver
2003P. (Piet) FreijtersMidden West Brabant1992 - 2003JurylidBrons
2003W. (Willy) HeijmansMidden West Brabant1998 - 2003JuryvoorzitterBrons
2003G. (Geert) van deer HeijdenMidden West Brabant1990 - 2003JuryvoorzitterBrons
2003R. (Rien) van GinnekenMidden West Brabant1988 - 2003JurylidBrons
2003H.P.M.J. (Harrie) JaegersBrabant Noord1972 - 2003JurylidGoud
2003F. (Frank) de BootMidden West Brabant1992 - 2003JurylidBrons
2003N. (Nico) MaasBrabant Zuid Oost1982 - 2003JurylidBrons
2003A.F.M. (Andere) NotenBrabant Zuid Oost1987 - 2003JurylidZilver
2003L. (Leo) van DaalBrabant zuid Oost1972 - 2003JurylidZilver
2003T. van VlietBrabant Zuid Oost1984 - 2002JurylidZilver
2003J. (Joop) Iterson Zuid Holland1987 - 2003JurylidZilver
2003F.G.S. (Frank) de BotMidden West Brabant1992 - 2003JurylidBrons
2003P. (Pleun) van EijsdenZuid Holland1974 - 2003Juryvoorzitter, JurylidGoud
2003J. (Joop) NeuschwangerZuid Holland1978 - 2003Juryvoorzitter, JurylidGoud
2002C. (Co) OudhofUtrecht1990 - 2002JurylidBrons
2002J. (Joop) van AkkerFriesland1983 - 2002JurylidZilver
2002P. MaasBrabant Zuid Oost1987 - 2002JurylidZilver
2002K.K. van AlphenGroningen1976 - 2002JurylidZilver
2002M. van HimbergenBrabant Zuid Oost1987 - 2002JurylidZilvers
2002W. van de WittenboerBrabant Zuid Oost1976 - 2002JurylidGoud
2002Th. NeijssenBrabant Zuid Oost1974 - 2002JurylidGoud
2002J.M.H.G. van VroenhovenBrabant Zuid Oost1986 - 2002JurylidZilver
2002C.G. de JongFriesland1979 - 2002JurylidZilver
2002J. de BoerFriesland1994 - 2002JurylidBrons
2002C.M.M. van rijenBrabant Zuid Oost1976 - 2002JurylidGoud
2002T. van VugtBrabant Zuid Oost1984 - 2002JurylidZilver
2002P.G.E. (Peter) SlangenNoord Holland1982 - 2002Bestuur, Wedstrijdleider, Jurylidgoud
2002K.P. (Piet) van der ZeeFriesland1990 - 2002 WedstrijdleiderBrons
2001H. van den BerktGelderland/Flevoland1976 - 2001JurylidZilver
2001H. (Henk) NautaNoord holland1984 - 2001Juryvoorzitter, jurylidZilver
2001L. SuurdDrenthe1988 - 2001Juryvoorzitter, JurylidBrons
2001C. van de BoogertZuid Holland1980 - 2001AdministratieZilver
2001W. van de HeijdenZuid Holland1982 - 2001JurylidZilver
2001F. HartmanZuid Holland1981 - 2001JurylidZilver
2001H.M. (Han) ChowNoord Holland1981 - 2001JurylidZilver
2000C.W. van BrenenGelderland/Flevoland1982 - 2000JurylidBrons
2000R.W.G. MeuwissenLimburg1779 - 2000JurylidZilver
2000Klaas HoonakkerNoord Holland1983 - 2000JurylidZilver
2000R.C. EitenGroningen1980 - 2000JurylidZilver
2000J.W.G. HelminkGelderland/Flevoland1986 - 2000Jurylid, AdministratieBrons
2000A. VerachtertBrabant Zuid Oost1983 - 2000JurylidBrons
2000J.A.B. PolmanGelderland/Flevoland1969 - 2000Juryvoorzitter, JurylidGoud
2000W.G.M. ReukersGelderland/Flevoland1976 - 2000JurylidZilver
2000J.A.G. BeksBrabant Zuid Oost1985 - 2000JurylidBrons
2000T.J.C.J. SmitGelderland/Flevoland1971 - 2000JurylidZilver
1999W. (Wim) DekkerUtrecht1980 - 1999JurylidZilver
1999C. de CraeneZeeland1978 - 1999JurylidZilver
1999L. EltingDrenthe1984 - 1999JurylidBrons
1999A.H.W. HendriksBrabant Zuid Oost1978 - 1999JurylidZilver
1999R.J. PardijsGelderland/Flevoland1977 - 1999JurylidZilver
1999H.G.M. CoolenBrabant Zuid Oost1974 - 1999JurylidGoud
1999G.P. van HeesBrabant Zuid Oost1985 - 1999JurylidBrons
1999G. PootGelderland/Flevoland1978 - 1999JurylidZilver
1999D. van de LindenZuid Holland1974 - 1999Juryvoorzitter, JurylidZilver
1999Mevr. E. van de Gälien-van DijkZuid Holland1980 - 1999AdministratieBrons
1999C. van AndelZuid Holland1972 - 1999JurylidZilver
1998N.J.J.C.M. van MeeuwenUtrecht1978 - 1998Jurylid, AdministratieBrons
1998M. van de StaakBrabant Zuid Oost1982 - 1998JurylidBrons
1998M.M. (Marie) van HaandelBrabant Noord1963 - 1998JurylidZilver
1998Th.B.M.A. StrijbosBrabant Zuid Oost1977 - 1998JurylidZilver
1998A.C.M. (Ad) van HirtumBrabant Noord1962 - 1998JurylidZilver
1998G.J.M. HovensLimburg1973 - 1998JuryvoorzitterGoud
1998J. (Jan) NeggersBrabant Noord1978 - 1998JurylidZilver
1998R.A.J.G. CuijpersLimburg1978 - 1998JuryvoorzitterZilver
1998M.M. (Mari) van HaandelBrabant noord1977 - 1998JurylidZilver
1998J.M.G. KnapenLimburg1978 - 1998JuryvoorzitterZilver
1998J.N.W. MeisterLimburg1978 - 1998AdministratieZilver
1998J. NeggersBrabant Noord1961 - 1998JurylidZilver
1998A.C.M. (Ad) van HirtumBrabant Noord1970 - 1998JurylidGoud
1997J.P.M. ArtsBrabant Zuid Oost1985 - 1997JurylidBrons
1998Henk JongemaGroningen1981 - 1998JurylidZilver
1998J.P.M. SchalkwijkUtrecht1983 - 1998JurylidZilver
1998M. van ZutphenUtrecht1975 - 1998AdministratieZilver
1998T.M. den HartogUtrecht1970 - 1998Wedstrijdleider, JurylidGoud
1998C. (Cees) WoudNoord Holland1984 - 1998Juryvoorzitter, JurylidBrons
1998E. (Evert) van VlietNoord Holland1987 - 1998Juryvoorzitter, JurylidBrons
1998R. OverwegNoord Holland1986 - 1998JurylidBrons
1997A. SchepersDrenthe1989 - 1997JurylidBrons
1997E.H. VerhoevenBrabant Zuid Oost1985 - 1997JurylidBrons
1997H.A.G.A.M. VijfeijkenBrabant Zuid Oost1966 - 1997Juryvoorzitter, JurylidBrons
1997J. van EerselBrabant Zuid Oost1977 - 1997JurylidZilver
1997M.G. KlompBrabant Zuid Oost1972 - 1997JurylidZilver
1997A.F.B. van ZantenBrabant Noord1980 - 1997JurylidBrons
1997J.F.M. BaetensBrabant Zuid Oost1972 - 1997JurylidZilver
1997G. WendtGelderland/Flevoland1972 - 1997JurylidZilver
1997A.F.B. van ZantenBrabant Noord1965 - 1997JurylidBrons
1997J. SchoutenZuid Holland1981- 1997JurylidBrons
1997C. (Carel) van der LedenNoord Holland1983 - 1997Juryvoorzitter, JurylidZilver
1997J.H.E. NieuwenhuisZuid Holland1980 - 1997JurylidBrons
1997L. WehrmeijerNoord Holland1984 - 1997JurylidBrons
1996C.A. van de VossenbergBrabant Zuid Oost1966 - 1996Juryvoorzitter, JurylidZilver
1996A. de BoerZuid Holland1966 - 1996JurylidZilver
1996W. HofmanGelderland/Flevoland1975 - 1996JurylidZilver
1996C. van der HeijdenBrabant Zuid Oost1962 - 1996Juryvoorzitter, JurylidZilver
1996W.J.M. PassierGelderland/Flevoland1972 - 1996JurylidZilver
1996N. (Nanning) VisserBrabant Noord1980 - 1996JurylidBrons
1995W.E.M. (Willem) van den BrandBrabant Noord1975 - 1995JurylidZilver
1995P.J.M. (Peter) BardoelBrabant Noord1980 - 1995JurylidBrons
1995H.J. MassyLimburg1964 - 1995Juryvoorzitter, JurylidGoud
1995J. (Jaap) KeulenGroningen1980 -1995JurylidBrons
1995R. SnelOverijssel1973 - 1995JurylidZilver
1995G.J.M. (Gerard) NeppelenbroekBrabant Noord1972 - 1995JurylidZilver
1995R. KruizengaOverijssel1970 - 1995JurylidZilver
1995W.H.W. van de BornGelderland/Flevoland1980 - 1995JurylidBrons
1995J. van SchaikGelderland/Flevoland1970 - 1995JurylidZilver
1995B.L. PostGelderland/Flevoland1972 - 1995JurylidZilver
1995M.J. van de WateringZuid Holland1979 - 1995JurylidBrons
1995E.P. (Ed) van LiendenNoord Holland1975 - 1995JurylidZilver
1995E.M. (Willem) van den BrandBrabant Noord1975 - 1995JurylidZilver
1995P.J.M. (Peter) BardoelBrabant Noord1980 - 1995JurylidBrons
1996N. (Nanning) VisserBrabant Noord1980 - 1996JurylidBrons
1995G.J.M. (Gerard)NeppelenbroekBrabant Noord1972 - 1995JurylidZilver
1995A.G.P. WolversBrabant Noord1979 - 1995JurylidBrons
1995D. VlotZuid Holland1979 - 1995JurylidBrons
1994Mevr. N.G. Lokerse - WeststrateZeeland1984 - 1994AdministratieBrons
1994A.P. NotschaeleZeeland1979 - 1994JurylidZilver
1994A. den BestenOverijssel1969 - 1994JurylidZilver
1994À.G.M. HeesakkersBrabant Zuid Oost1976 - 1994Juryvoorzitter, JurylidZilver
1994G.J. van der HulstOverijssel1969 - 1994JurylidZilver
1994G. BuytenhuisGelderland/Flevoland1980 - 1994JurylidBrons
1994H.L. PijnenburgGelderland/Flevoland1977 - 1994JurylidBrons
1994E. van de HaanGelderland/Flevoland1971 - 1994JurylidZilver
1994W. (Wim) BloemendaalNoord Holland1979 - 1995Juryvoorzitter, JurylidBrons
1994D. (Dick) van der PoelNoord Holland1977 - 1994JurylidBrons
1993J. (Jack) SmitsBrabant Noord1972 - 1993Wedstrijdleider, JurylidGoud
1993A. van ZwamGelderland/Flevoland1980 - 1993Wedstrijdleider, JurylidZilver
1993G. WieberdinkGelderland/Flevoland1969 - 1993JurylidZilver
1993P. (Piet) HermanidasNoord Holland1965 - 1993Wedstrijdleider, JurylidZilver
1992M. PostmaGelderland/Flevoland1971 - 1992JurylidZilver
1992W.H.L. van der VenBrabant Noord1979 - 1992JurylidBrons
1992H.C. van beersBrabant Zuid Oost1972 - 1992Bestuurslid, JurylidZilver
1992W. van der VenBrabant Noord1979 - 1992JurylidBrons
1992J.L. EikenaarGelderland/Flevoland1970 - 1992JurylidZilver
1992Mevr. A. PeekstokZuid Holland1977 - 1992AdministratieBrons
1992M. PeekstokZuid Holland1669 - 1992Jurylid, WedstrijdleiderGoud
1992A.J. LietGelderland/Flevoland1974 - 1992JurylidZilver
1992Th. (Theo) SteffensUtrecht1971 - 1992Juryvoorzitter, JurylidZilver
1992P.A. KeekBrabant Noord1976 - 1992JurylidBrons
1992F. BùhrsNoord Holland1977 - 1992JurylidBrons
1992J.J. (Joop) BloemendaalNoord Holland1977 - 1992Juryvoorzitter, JurylidBrons
1992Th. (Theo) ZwanenburgNoord Holland1981 - 1992Wedstrijdleiderbrons
1991A. NoestZuid Holland1971 - 1991JurylidZilver
1990M. van den BrandhofUtrecht1970 - 1990JurylidBrons
1990A.H. (Anton) van de KootNoord Holland1963 - 1990Juryvoorzitter, JurylidZilver
1990P.C. LuytenBrabant Zuid Oost1970 - 1990JurylidBrons
1990M.M.W. van de VeldenBrabant Zuid Oost1970 - 1990JurylidBrons
1990J. KunstNoord Holland1965 - 1990JurylidBrons
1989W. EimersGelderland/Flevoland1952 - 1989JurylidGoud
1989F.L. (Freek) van ReenenUtrecht1959 - 1989AdministratieGoud
1989C.J. van BartUtrecht1970 - 1989JurylidBrons
1989M. LaenenBrabant Zuid Oost1968 - 1989Juryvoorzitter, JurylidZilver
1989A. MolenaarNoord Holland1973 - 1989JurylidBrons
1989G. WegmanNoord Holland1981 - 1989JurylidBrons
1988H. AlblasUtrecht1962 - 1988JurylidZilver
1988J. (Jan) ZweersNoord Holland1968 - 1988Wedstrijdleider, JurylidZilver
1988J.W.Th van OtterdijkBrabant Zuid Oost1957 - 1988JurylidBrons
1988T. BrouwerUtrecht1970- 1988JurylidBrons
1988W. de WitBrabant Zuid Oost1956 - 1988Bestuurslid, JurylidBrons
1988D.J. BulsinkNoord Holland1965 - 1988JurylidZilver
1987L. van DijkGelderland/Flevoland1967 - 1989JurylidZilver
1987P. de BruinZuid Holland1973 - 1987JurylidZilver
1987G. SchaapZuid Holland1968 - 1987JurylidZilver
1988Th. A. BrouwersBrabant Zuid Oost1964 - 1988JurylidBrons
1987P. van 't WoutZuid Holland1970 - 1987JurylidZilver
1988J.A.M. LenssenBrabant Zuid Oost1954 - 1988JurylidBrons
1987W.A. StaatZuid Holland1970 - 1987JurylidZilver
1987G. SwiebZuid Holland1957 - 1987Bestuurslid, JurylidGoud
1987C.H.R. van der HeijdenBrabant Zuid Oost1967 - 1987JurylidZilver
1987B. PenningZuid Holland1958 - 1987JurylidGoud
Secretariaat – ABWC
Twitter
Weersverwachting
Buienradar
buienradar