Landskampioenen 1950-2017

Al sinds 1950 worden de gegevens bijgehouden van ploegen die in die jaren in een bepaalde klasse Kampioen van Nederland zijn geworden. Dit overzicht geeft een mooie weergave van alle soorten wedstrijdklasse die het ABWC de afgelopen jaren heeft ontwikkelt en georganiseerd heeft. Heel veel ploegen hebben daar aan deelgenomen.

JAARTAL:KAMPIOEN VAN NEDERLANDKLASSE:
2017
2017MaurikOPPERVLAKTE REDDING
2017De RijpHOOFDKLASSE
2017HarskampKLASSE TS-HD
2017LinschotenKLASSE 112
2016
2016Oude TongeOPPERVLAKTE REDDING
2016Neerijnen-WestHOOFDKLASSE
2016OeffeltKLASSE TS-HD
2016MarkenKLASSE 112
2015
2015VinkeveenOPPERVLAKTE REDDING
2015ZaandijkHOOFDKLASSE
2015HeerenveenKLASSE TS-HD
2015PuttenKLASSE 112
2014
2014Oude TongeOPPERVLAKTE REDDING
2014's-GravenzandeHOOFDKLASSE:
2014NistelrodeKLASSE TS-HD
2014RodenKLASSE 112
2013
2013De LierHOOFDKLASSE:
2013DiessenKLASSE TS-HD
2013VinkeveenKLASSE 112
2013TholenDUIKEN
2012
2012OirschotHOOFDKLASSE:
2012Oud BeijerlandKLASSE TS-HD
2012NederhemertKLASSE 112
2012GoesDUIKEN
2011
2011NederhemertHOOFDKLASSE:
2011GamerenKLASSE TS-HD
2011's-GravenpolderKLASSE 112
2011Zaanstad P.B.P.DUIKEN
2010
2010GemertHOOFDKLASSE:
2010ZutphenKLASSE TS-HD
2010BakelKLASSE 112
2010ZaandamDUIKEN
2009
2009BeverwijkHOOFDKLASSE:
2009NederhemertKLASSE TS-HD
2009OverzandeKLASSE 112
2009Zaanstad P.B.P.DUIKEN
2008
2008Sprang-CappelleHOOFDKLASSE
2008ZeistKLASSE TS-HD
2008Maasdam/PuttershoekKLASSE 112
2008TholenDUIKEN
2007
2007VlijmenHOOFDKLASSE
2007Nieuw BeijerlandKLASSE TS-HD
2007WerkendamKLASSE 112
2007VianenDUIKEN
2006Sprang-CapelleHOOFDKLASSE
2006Beesel - ReuverKLASSE TS-HD
2006VlijmenKLASSE 112
2006LoenenDUIKEN
2005PolsbroekHOOFDKLASSE
2005BlaricumKLASSE TS-HD
2005HaamstedeKLASSE 112
2005WageningenDUIKEN
2004MierloHOOFDKLASSE
2004Den OeverKLASE 1 - LD
2004WommelsKLASSE TS-HD
2004HilvarenbeekKLASSE THV
2004MaasdamKASSE 112
2004SpijkenisseDUIKEN
2003BestHOOFDKLASSE
2003GamerenKLASSE 1 - LD
2003OldebroekKLASSE TS-HD
2003VinkeveenKLASSE THV
2003MeerkerkKLASSE 112
2003ZaanstadDUIKEN
2002DiessenHOOFDKLASSE
2002ZaanstadKLASSE 1 - LD
2002ElstKLASSE 2 - LD
2002KoudumKLASSE TS-HD
2002LarenKLASSE THV
2002StandaarbuitenKLASSE 112
2002BrielleDUIKEN
2001Geen kampioenschappen ivm mond- en klauwzeer epidemie
2000Sprang- CapelleHOOFDKLASSE
2000Zederik / MeerkerkKLASSE 1 - LD
2000Elst (Gld)KLASSE 2 - LD
2000Elst (Gld)KLASSE TS-HD
2000OisterwijkKLASSE THV
2000ZaanstadDUIKEN
1999BladelHOOFDKLASSE
1999Reinier van ArkelKLASSE 1 - LD
1999Beesel-ReuverKLASSE 2 - LD
1999PolsbroekKLASSE TS-HD
1999HeinenoordKLASSE THV
1999LoenenDUIKEN
1998Sprang-CapelleHOOFDKLASSE
1998ElstKLASSE 1 - LD
1998Nieuwer ter AarKLASSE 2 - LD
1998Noorderveld-NorgKLASSE TS-HD
1998VlijmenKLASSE THV
1998WormerveerDUIKEN
1997VlijmenHOOFDKLASSE
1997DiessenKLASSE 1 - LD
1997's-GravendeelKLASSE 2 - LD
1997BelfeldKLASSE TS-HD
1997MaasdonkKLASSE THV
1977WormerveerDUIKEN
1996BestHOOFDKLASSE
1996MeerkerkKLASSE 1 - LD
1996HellendoornKLASSE 2 - LD
1996VianenKLASSE TS-HD
1966VlijmenKLASSE THV
1966NoordoostpolderKLASSE INTERNATIONAAL
1966's-GravelandDUIKEN
1995BestHOOFDKLASSE
1995BlaricumKLASSE 1 - LD
1995HalfwegKLASSE 2 - LD
1995HagesteinKLASS TS-HD
1995MiddelharnisKLASSE THV
1995Graft de RijpKLASSE INTERNATIONAAL
1995ZaanstadDUIKEN
1994Vianen/HagesteinHOOFDKLASSE
1994BunnikKLASSE 1 - LD
1994HeythuizenKLASSE 2 - LD
1994KockengenKLASS TS-HD
1994VlijmenKLASSE THV
1994NoordoostpolderKLASSE INTERNATIONAAL
1994ZaanstadDUIKEN
1993BestHOOFDKLASSE
1993HagesteinKLASSE 1 - LD
1993Beesel-ReuverKLASSE 2 - LD
1993BaarloKLASSE TS-HD
1993VlijmenKLASSE THV
1993ZeevangKLASSE INTERNATIONAAL
1993ZaandamDUIKEN
1992BestHOOFDKLASSE
LoosdrechtKLASSE 1 - LD
1992SchoondijkeKLASSE 2 - LS
1992HeterenKLASSE TS-HD
1992VlijmenKLASSE THV
1992NoordoostpolderKLASSE INTERNATIONAAL
1992ZaandamDUIKEN
1991GemertHOOFDKLASSE
1991WerkhovenKLASSE 1 - LD
1991Zetten-AndelstKLASSE 2 - LD
1991HagesteinKLASSE TS-HD
1991BerlicumKLASSE THV
1991NoordoostpolderKLASSE INTERNATIONAAL
1990VlijmenHoofdklasse
1990BlaricumKLASSE 1 - LD
1990Suiker-Unie DinteloordKLASSE 2 - LD
1990BlaricumKLASSE TS-HD
1990Oud BeijerlandKLASSE THV
1990NoordoostpolderNOORDOOSTPOLDER
1989VlijmenHOOFDKLASSE
1989LeendeKLASSE 1 - LD
1989SluisKLASSE 2 - LD
1989LoosdrechtKLASSE TS-HD
1989VlijmenKLASSE THV
1989NoordoostpolderKLASSE INTERNATIONAAL
1989Loenen aan de VechtDUIKEN
1988BussumHOOFDKLASSE
1988OirschotKLASSE 1 - LD
1988WesterborkKLASSE 2 - LD
1988GemertKLASSE TS-HD
1988ZevenbergenKLASSE THV
1988NoordoostpolderKLASSE INTERNATIONAAL
1987's-HertogenboschKLASSE 1 - LD
1987KatwijkKLASSE 2 - LD
1987ThornKLASSE TS-HD
1987RosmalenKLASSE THV
1987MaaslandKLASSE INTERNATIONAAL
1986StevensweertKLASSE 1 - LD
1986Beesel-ReuverKLASSE 2 - LD
1986BN-International HuizenKLASSE TS-HD
1986VinkeveenKLASSE THV
1986DoetinchemKLASSE INTERNATIONAL
1985GemertKLASSE 1 - LD
1985MiddelharnisKLASSE 2 - LD
1985KockengenKLASSE 3 - LD
1985MierloKLASSE TS-HD
1985BestKLASSE THV
1985DoetinchemKLASSE INTERNATIONAL
1984Rank-Xerox VenrayKLASSE 1 - LD
1984ZaandamKLASSE 2 - LD
1984ValburgKLASSE 3 - LD
1984MierloKLASSE TS-HD
1984ScherpenzeelKLASSE THV
1984Gravere (B)KLASSE INTERNATIONAL
1983LoosdrechtKLASSE 1 - LD
1983Prov.Huis - Den BoschKLASSE 2P - LD
1983BrielleKLASSE 2 - LD
1983Ten Cate - NijverdalKLASSE TS-HD
1983BussumKLASSE THV
1983DoetinchemKLASSE INTERNATIONAAL
1982LoosdrechtKLASSE 1 - LD
1982Lopik - radioKLASSE 2P - LD
1982AssenKLASSE 2 - LD
1982NDT - DeventerKLASSE 3 - LD
1982ZaandamKLASSE TS-HD
1982MiddelburgKLASSE THV
1982HulstKLASSE INTERNATIONAAL
1981StevensweertKLASSE 1 - LD
1981SchoonrewoerdKLASSE 2P - LD
1981HellendoornKLASSE 2 - LD
1981AVIKO SteenderenKLASSE 3 - LD
1981GoesKLASSE TS-HD
1981BussumKLASSE THV
1981ZeevangKLASSE INTERNATIONAAL
1980OudenbochKLASSE 1 - LD
1980De LierKLASSE 2P - LD
1980MelissantKLASSE 2 - LD
1980T.T.C. NijverdalKLASSE 3 - LD
1980TielKLASSE TS-HD
1980Hoogezand-SappemeerKLASSE THV
1980DAF - EindhovenKLASSE INTERNATIONAL
1979
1979HilversumKLASSE 1 LD
1979WommelsKLASSE 2P LD
1979Westzaan - NoordKLASSE 2 LD
1979MiddelharnisKLASSE 3 LD
1979Rank-Xerox - VenrayKLASSE TS-HD
1979SneekKLASSE THV
1978
1978Rank-Xerox - VenrayKLASSE 1 LD
1978BudelKLASSE 2 LD
1978Ten Cate - NijverdalKLASSE 3 LD
1978Beesel-ReuverKLASSE TS-HD
1978SliedrechtKLASSE THV
1977
1977HuizenKLASSE 1 LD
1977RijnsburgKLASSE 2 LD
1977OuddorpKLASSE 3 LD
1977ZaandamKLASSE TS-HD
1976
1976LoosdrechtKLASSE 1 LD
1976StevensweertKLASSE 2 LD
1976OuddorpKLASSE 3 LD
1976DoornKLASSE 4 LD
1976HuizenKLASSE TS-HD
1976BussumKLASSE THV
1975
1975HulstKLASSE 1 LD
1975Graft de RijpKLASSE 2 LD
1975HorstKLASSE 3 LD
1975TerborgKLASSE 4 LD
1975HuizenKLASSE TS-HD
1975BussumKLASSE THV
1974
1974BussumKLASSE 1 LD
1974VoorschotenKLASSE 2 LD
1974MelissantKLASSE 3 LD
1974TI - AlmeloKLASSE 4 LD
1974GorinchemKLASSE TS-HD
1974BaarnKLASSE THV
1973
1973VoorschotenKLASSE 1 LD
1973HyppolytushoefKLASSE 2 LD
1973MelissantKLASSE 3 LD
1973ZoetermeerKLASSE 4 LD
1973Balamundi - HuizenKLASSE TS-HD
1972
1972ZaandamKLASSE 1 LD
1972VoorschotenKLASSE 2 LD
1972ENKA - ArnhemKLASSE 3 LD
1972DoetinchemKLASSE 4 LD
1972WassenaarKLASSE TS-HD
1971
1971WassenaarKLASSE 1 LD
1971OvezandeKLASSE 2 LD
1971SommelsdijkKLASSE 3 LD
1971ENKA - ArnhemKLASSE 4 LD
1971Herpen - RavesteinKLASSE TS-HD
1970
1970Chem.fabriek - NaardenKLASSE 1 LD
1970BerlicumKLASSE 2 LD
1970Ten Cate - NijverdalKLASSE 3 LD
1970ENKA - ArnhemKLASSE 4 LD
1970LeersumKLASSE TS-HD
1969
1969LoosdrechtKLASSE 1 LD
1969ZwartewaalKLASSE 2 LD
1969DalfsenKLASSE 3 LD
1969OuddorpKLASSE 4 LD
1969WassenaarKLASSE TS-HD
1968
1698BoxtelKLASSE 1 LD
1968DenekampKLASSE 2 LD
1968DodewaardKLASSE 3 LD
1968AlmeloKLASSE 4 LD
1968RoermondKLASSE TS-HD
1967
1967VoorschotenKLASSE 1 LD
1967VreelandKLASSE 2 LD
1967HellendoornKLASSE 3 LD
1967BathemKLASSE 4 LD
1967WassenaarKLASSE TS-HD 2
1966
1966VoorschotenKLASSE 1 LD
1966OostvoorneKLASSE 2 LD
1966EchtKLASSE 3 LD
1966HengeloKLASSE 4 LD
1966ZwijndrechtKLASSE TS-HD 3
1966Lederfabriek - OisterwijkKLASSE TS-HD 2
1965
1965ZaandamKLASSE 1 LD
1965HuizenKLASSE 2 LD
1965Valkenburg/HoutenKLASSE 3 LD
1965VreeswijkKLASSE 4 LD
1965BoxtelKLASSE TS-HD 3
1965Lederfabriek - OisterwijkKLASSE TS-HD 2
1964
1964WassenaarKLASSE 1
1964VoorschotenKLASSE 2
1964Valkenburg/HoutenKLASSE 3
1964ZoetermeerKLASSE 4
1964Staatsmijnen - LuteradeKLASSE TS-HD 3
1964AKU - ArnhemKLASSE TS-HD 2
1963
1963WasseneerKLASSE 1
1963HuizenKLASSE 2
1963HellendoornKLASSE 3
1963DeventerKLASSE 4
1963Staatsmijnen - LutteradeKLASSE TS-HD
1962
1962WassenaarKLASSE 1
1962RijswijkKLASSE 2
1962DenekampKLASSE 3
1962SommelsdijkKLASSE 4
1962Staatsmijnen - LutteradeKLASSE TS-HD
1961
1961HilversumKLASSE 1
1961Loenen aan de VechtKLASSE 2
1961StevensweertKLASSE 3
1961De MeernKLASSE 4
1961LeerdamKLASSE TS-HD
1960
1960LeerdamKLASSE 1
1960OisterwijkKLASSE 2
1960ZwartewaalKLASSE 3
1960VianenKLASSE 4
1960BreukelenKLASSE TS-HD
1959
1959BaarnKLASSE 1
1959EnschedeKLASSE 2
1959LeerdamKLASSE 3
1959Cokesfabriek GeleenKLASSE TS-HD
1958
1958DeventerKLASSE1
1958Oost-SouburgKLASSE 2
1958OlstKLASSE 3
1957
1957ZeistKLASSE 1
1957's-HertogenboschKLASSE 2
1957VoorschotenKLASSE 3
1956
1956AbcoudeKLASSE 1
1956FijnaartKLASSE 2
1956HardenbergKLASSE 3
1955
1955DeventerKLASSE 1
1955OisterwijkKLASSE 2
1955WijheKLASSE 3
1954
1954ErpKLASSE 1
1954OldeboornKLASSE 2
1954ErpKLASSE 3
1953
1953DeventerKLASSE 1
1953HoornKLASSE 2
1953WijheKLASSE 3
1952
1952GemertKLASSE 1
1952RotterdamKLASSE 2
1952AbcoudeKLASSE 3
1951
1951Baarle-NassauKLASSE 1
1951WageningenKLASSE 2
1951PutteKLASSE 3
1950
1950DeventerKLASSE 1
1950Baarle-NassauKLASSE 2
Secretariaat – ABWC
Twitter
Weersverwachting
Buienradar
buienradar