[05] Gelderland – indeling ploegen

Soort Provinciaal
Klasse TS-HD
Plaats vaardigheidstoets Kootwijkerbroek
Datum 16 maart 2019
Meldtijd speeltijd Korpsnaam
7:30 08:00 Barneveld
8:05 08:50 Putten-2
9:05 09:50 Brakel
9:55 10:40 De Valk
10:45 11:30 Dodewaard
12:15 13:00 Laren (GLD)
13:05 13:50 Nederhemert
13:55 14:40 Zetten 
14:45 15:30 Geldermalsen
15:35 16:20 Winterswijk-3
Soort Provinciaal
Klasse 112
Plaats vaardigheidstoets Kootwijkerbroek
Datum 16 maart 2019
Meldtijd Speeltijd Korpsnaam
7:30 08:00 Ermelo 
8:05 08:50 Voorthuizen
9:05 09:50 Lingewaal Noord (Asperen)
9:55 10:40 Biddinghuizen
10:45 11:30 Harderwijk
12:15 13:00 Emmeloord
13:05 13:50 Zwartebroek
13:55 14:40 Elspeet
14:45 15:30 Ochten
15:35 16:20 Wezep
Soort Provinciaal
Klasse TS-HD
Plaats vaardigheidstoets Emmeloord
Datum 23 maart 2019
Meldtijd speeltijd Korpsnaam
7:30 08:00 Ens
8:05 08:50 Dieren 2
9:05 09:50 Lienden 2
9:55 10:40 Bedr. Brw. post A.S.K. 2
10:45 11:30 Ermelo 4
12:15 13:00 Velp
13:05 13:50 Opheusden
13:55 14:40 Kootwijkerbroek
14:45 15:30 Zutphen
15:35 16:20 Steenderen
Soort Provinciaal
Klasse 112
Plaats vaardigheidstoets Emmeloord
Datum 23 maart 2019
Meldtijd speeltijd Korpsnaam
7:30 08:00 Swifterband
8:05 08:50 Nunspeet
9:05 09:50 Beesd
9:55 10:40 Harskamp
10:45 11:30 Maasdriel Oost 2 (Kerkdriel)
12:15 13:00 Putten 2
13:05 13:50 Winterswijk 2
13:55 14:40 Buren
14:45 15:30 Neerijnen West (Waardenburg)
15:35 16:20 Garderen 2
Soort Provinciaal
Klasse TS-HD
Plaats vaardigheidstoets Zutphen
Datum 30 maart 2019
Meldtijd speeltijd Korpsnaam
7:30 08:00 Kesteren
8:05 08:50 Elburg
9:05 09:50 Garderen
9:55 10:40 Elspeet 2
10:45 11:30 Neerijnen West 4 (Waardenburg)
12:15 13:00 Wageningen
13:05 13:50 Lingewaal Noord 2 (Asperen)
13:55 14:40 Creil
14:45 15:30 Oldebroek 2
15:35 16:20 Elst
Soort Provinciaal
Klasse 112
Plaats vaardigheidstoets Zutphen
Datum 30 maart 2019
Meldtijd speeltijd Korpsnaam
7:30 08:00 Zetten 2
8:05 08:50 Lichtenvoorde 2
9:05 09:50 Culemborg
9:55 10:40 Maasdriel Oost (Kerkdriel)
10:45 11:30 Groenlo 2
12:15 13:00 Ens 2
13:05 13:50 Lienden
13:55 14:40 Otterlo
14:45 15:30 Gameren 2
15:35 16:20 Wehl
Soort Provinciaal
Klasse TS-HD
Plaats vaardigheidstoets Nunspeet
Datum 6 april 2019
Meldtijd speeltijd Korpsnaam
7:30 08:00 Harderwijk 2
8:05 08:50 Barneveld 2
9:05 09:50 Dreumel
9:55 10:40 Zevenaar
10:45 11:30 Wapenveld
12:15 13:00 Lunteren
13:05 13:50 Lichtenvoorde
13:55 14:40 Bedr Brw post I.S.K
14:45 15:30 Winterswijk 3
15:35 16:20 Neerijnen Oost (Varik)
Soort Provinciaal
Klasse 112
Plaats vaardigheidstoets Nunspeet
Datum 6 april
Meldtijd speeltijd Korpsnaam
7:30 08:00 Oldebroek
8:05 08:50 Geldermalsen 2
9:05 09:50 Ermelo 3
9:55 10:40 Kootwijkerbroek 3
10:45 11:30 Gameren
12:15 13:00 BEDR-BRW  post A.S.K.
13:05 13:50 Dronten
13:55 14:40 Harskamp 2
14:45 15:30 Beusichem
15:35 16:20 Zutphen 2
Soort Provinciaal
Klasse TS-HD
Plaats vaardigheidstoets Lichtenvoorde
Datum 13 april
Meldtijd speeltijd Korpsnaam
7:30 08:00 Groenlo
8:05 08:50 Lingewaal Noord 3 (Asperen)
9:05 09:50 Heteren
9:55 10:40 Didam
10:45 11:30 Rutten
12:15 13:00 Gameren 3
13:05 13:50 Nijkerk
13:55 14:40 Hattem
14:45 15:30 Kootwijkerbroek – 2
15:35 16:20 Lochem
Soort Provinciaal
Klasse hoofdklasse
Plaats vaardigheidstoets Waardenburg
Datum 13 april
Meldtijd speeltijd Korpsnaam
7.15 8.00 Nederhemert 2
8.30 9.15 Beusichem 2
09.45 10.30 Huissen
11.00 11.45 Putten
13.00 13.45 Kesteren 2
14.15 15.00 Ermelo 2
15.30 16.15 Elspeet 3
Secretariaat – ABWC
Twitter
Weersverwachting
Buienradar
buienradar