Ploegen Hoofdklasse – 2019

Overzicht van de ploegen die zijn ingeschreven voor deelname in de klasse Hoofdklasse in 2019.

Definitief aantal ingeschreven ploegen.

 

Ploegnaam Klasse Provincie
VR-GRONINGEN post HAREN – 2 Hoofdklasse [01] Groningen
VR-DRENTHE post BEILEN Hoofdklasse [03] Drenthe
VR-DRENTHE post MEPPEL – 3 Hoofdklasse [03] Drenthe
BRW-TWENTE post DENEKAMP – 3 Hoofdklasse [04] Overijssel
BRW-GELDERLAND-MIDDEN post HUISSEN Hoofdklasse [05] Gelderland/Flevoland
VNOG post ELSPEET – 3 Hoofdklasse [05] Gelderland/Flevoland
VNOG post ERMELO – 2 Hoofdklasse [05] Gelderland/Flevoland
VNOG post OLDENBROEK Hoofdklasse [05] Gelderland/Flevoland
VNOG post PUTTEN Hoofdklasse [05] Gelderland/Flevoland
VR-GELDERLAND-ZUID post BEUSICHEM – 2 Hoofdklasse [05] Gelderland/Flevoland
VR-GELDERLAND-ZUID post KESTEREN – 2 Hoofdklasse [05] Gelderland/Flevoland
VR-GELDERLAND-ZUID post NEDERHEMERT – 2 Hoofdklasse [05] Gelderland/Flevoland
VR-GELDERLAND-ZUID post NEERIJNEN WEST – 2 Hoofdklasse [05] Gelderland/Flevoland
VR-GELDERLAND-ZUID post ZALTBOMMEL Hoofdklasse [05] Gelderland/Flevoland
VRU1 post AMEIDE/TIENHOVEN Hoofdklasse [06] Utrecht
VRU-1 post BENSCHOP Hoofdklasse [06] Utrecht
VRU-1 post GROENEKAN – 3 Hoofdklasse [06] Utrecht
VRU-1 post HAGESTEIN Hoofdklasse [06] Utrecht
VRU-1 post OUDEWATER – 2 Hoofdklasse [06] Utrecht
VRU-1 post VINKEVEEN Hoofdklasse [06] Utrecht
VRU-1 post WOERDEN – 2 Hoofdklasse [06] Utrecht
VRU-2 post AMERONGEN Hoofdklasse [06] Utrecht
VRU-2 post BAARN – 2 Hoofdklasse [06] Utrecht
VRU-2 post COTHEN/LANGBROEK – 2 Hoofdklasse [06] Utrecht
VRU-2 post LEERSUM Hoofdklasse [06] Utrecht
BRW-AMSTERDAM/AMSTELLAND post AALSMEER Hoofdklasse [07] Noord Holland
BRW-GOOI & VECHTSTREEK post BLARICUM – 3 Hoofdklasse [07] Noord Holland
BRW-GOOI & VECHTSTREEK post BUSSUM – 3 Hoofdklasse [07] Noord Holland
BRW-GOOI & VECHTSTREEK post HUIZEN Hoofdklasse [07] Noord Holland
BRW-GOOI & VECHTSTREEK post MUIDERBERG Hoofdklasse [07] Noord Holland
BRW-GOOI en VECHTSTREEK post LOOSDRECHT Hoofdklasse [07] Noord Holland
VR-KENNEMERLAND post BEVERWIJK Hoofdklasse [07] Noord Holland
VR-NOORD HOLLAND NOORD post DE RIJP Hoofdklasse [07] Noord Holland
VR-NOORD HOLLAND NOORD post ENKHUIZEN Hoofdklasse [07] Noord Holland
VR-NOORD HOLLAND NOORD post MIDDENMEER – 2 Hoofdklasse [07] Noord Holland
VR-ZAANSTREEK-WATERLAND post BOTENMAKERSTRAAT Hoofdklasse [07] Noord Holland
VR-ZAANSTREEK-WATERLAND post VOLENDAM – 3 Hoofdklasse [07] Noord Holland
VR-ZAANSTREEK-WATERLAND post WATERLAND Hoofdklasse [07] Noord Holland
VR-ZAANSTREEK-WATERLAND post WORMER Hoofdklasse [07] Noord Holland
VR-HAAGLANDEN post ‘S-GRAVENZANDE Hoofdklasse [08] Zuid Holland
VR-HOLLANDS MIDDEN post LEKKERKERK – 3 Hoofdklasse [08] Zuid Holland
VR-HOLLANDS MIDDEN post NIEUWVEEN Hoofdklasse [08] Zuid Holland
VR-ROTTERDAM-RIJNMOND post DIRKSLAND Hoofdklasse [08] Zuid Holland
VR-ROTTERDAM-RIJNMOND post NIEUWE TONGE Hoofdklasse [08] Zuid Holland
VR-ROTTERDAM-RIJNMOND post VAKBEKWAAMHEID Hoofdklasse [08] Zuid Holland
VR-ZUID HOLLAND ZUID post BRANDWIJK Hoofdklasse [08] Zuid Holland
VR-ZUID HOLLAND ZUID post HARDINXVELD-GIESSENDAM – 3 Hoofdklasse [08] Zuid Holland
VR-ZUID HOLLAND ZUID post OUD BEIJERLAND – 3 Hoofdklasse [08] Zuid Holland
VR-ZUID HOLLAND ZUID post SLIEDRECHT Hoofdklasse [08] Zuid Holland
BRW-BRABANT NOORD post GEFFEN – 2 Hoofdklasse [09] Brabant Noord
BRW-BRABANT NOORD post ROSMALEN – 2 Hoofdklasse [09] Brabant Noord
BRW-BRABANT NOORD post SCHAIJK – w Hoofdklasse [09] Brabant Noord
BRW-BRABANT NOORD post SCHIJNDEL – 2 Hoofdklasse [09] Brabant Noord
BRW-BRABANT NOORD post ‘S-HERTOGENBOSCH – 2 Hoofdklasse [09] Brabant Noord
BRW-BRABANT NOORD post UDEN – 2 Hoofdklasse [09] Brabant Noord
VR-BRABANT ZUID OOST post BAKEL Hoofdklasse [10] Brabant Zuid Oost
VR-BRABANT ZUID OOST post BEST -3 Hoofdklasse [10] Brabant Zuid Oost
VR-BRABANT ZUID OOST post DE BEERZEN – 2 Hoofdklasse [10] Brabant Zuid Oost
VR-BRABANT ZUID OOST post GEMERT – 2 Hoofdklasse [10] Brabant Zuid Oost
VR-BRABANT ZUID OOST post HAPERT Hoofdklasse [10] Brabant Zuid Oost
VR-BRABANT ZUID OOST post MIERLO – 3 Hoofdklasse [10] Brabant Zuid Oost
VR-BRABANT ZUID OOST post OIRSCHOT Hoofdklasse [10] Brabant Zuid Oost
VR-BRABANT ZUID OOST post SOMEREN – 2 Hoofdklasse [10] Brabant Zuid Oost
VR-BRABANT ZUID OOST post VALKENSWAARD Hoofdklasse [10] Brabant Zuid Oost
BRW-M.W.BRABANT post DIESSEN Hoofdklasse [11] Midden en West Brabant
BRW-M.W.BRABANT post OISTERWIJK – 2 Hoofdklasse [11] Midden en West Brabant
BRW-M.W.BRABANT post ‘S-GRAVEMOER – 3 Hoofdklasse [11] Midden en West Brabant
BRW-M.W.BRABANT post SPRANG CAPELLE – 4 Hoofdklasse [11] Midden en West Brabant
BRW-M.W.BRABANT post WERKENDAM – 3 Hoofdklasse [11] Midden en West Brabant
VR-LIMBURG NOORD post BEESEL-REUVER – 2 Hoofdklasse [13] Limburg