05-Indeling ploegen

Gelderland

Soort:  Provinciaal
Klasse:  112
 Wedstrijdplaats:  ISK Harskamp
Datum:  7 maart 2020
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:45 8:00 Emmeloord
08:05 8:50 Kootwijkerbroek 3
09:05 9:50 Gameren
09:55 10:40 Elspeet
10:45 11:30 Culemborg
12:20 13:00 Pauze
12:15 13:00 Waardenburg
13:05 13:50 Elburg
13:55 14:40 Zetten 2
14:45 15:30 Buren
15:35 16:20 Asperen
Soort:  Provinciaal
Klasse:  Hoofdklasse
Wedstrijdplaats:  Oldebroek
Datum:  14 maart 2020
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:45 08:00 Ermelo 2
08:30 09:15 Kerkdriel
09:45 10:30 Huissen
11:00 11:45 Kesteren 2
12:45 13:30 Pauze
13:00 13:45 Putten
14:15 15:00 Zaltbommel
Soort:  Provinciaal
Klasse:  112
 Wedstrijdplaats:  Winterswijk
Datum:  21 maart 2020
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:45 8:00 Wehl
08:05 8:50 Nederhemert
09:05 9:50 Scherpenzeel
09:55 10:40 Lichtenvoorde-2
10:45 11:30 Geldermalsen
12:20 13:00 Pauze
12:15 13:00 Dronten
13:05 13:50 waardenburg-2
13:55 14:40 Zutphen-2
14:45 15:30 Otterlo
15:35 16:20 Tiel
Soort:  Provinciaal
Klasse:  112
 Wedstrijdplaats:  Elspeet
Datum:  28 maart 2020
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:45 8:00 Harskamp
08:05 8:50 Putten-2
09:05 9:50 Brakel-2
09:55 10:40 Oldebroek
10:45 11:30 Beesd
12:20 13:00 Pauze
12:15 13:00 Kerkdriel-2
13:05 13:50 Bedrijfsbrandweer I.S.K.-2
13:55 14:40 Maurik-2
14:45 15:30 Winterswijk-2
15:35 16:20  Bedum (Groningen)
Soort:  Provinciaal
Klasse:  112
 Wedstrijdplaats:  Scherpenzeel
Datum:  4 april 2020
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:45 8:00 Beusichem
08:05 8:50 Ermelo
09:05 9:50 Biddinghuizen
09:55 10:40 Wageningen
10:45 11:30 Elspeet-3
12:20 13:00 Pauze
12:15 13:00 Gameren-2
13:05 13:50 Bedrijfsbrandweer A.S.K.
13:55 14:40 Weerselo (Overijssel)
14:45 15:30 Welsum (Overijssel)
Soort:  Provinciaal
Klasse:  112
 Wedstrijdplaats:   ASK ‘t Harde
Datum:  18 april 2020
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:45 8:00 Wezep
08:05 8:50 Zwartebroek
09:05 9:50 Ochten
09:55 10:40 Zaltbommel-2
10:45 11:30 Nunspeet
12:20 13:00 Pauze
12:15 13:00 Velp
13:05 13:50 Harderwijk
13:55 14:40 Borne  (Overijssel)
14:45 15:30 Zuidwolde (Drenthe)
15:35 16:20 Grootegast (Groningen)
Soort:  Provinciaal
Klasse:  TS-HD
Wedstrijdplaats:  ISK Harskamp
Datum:  7 maart 2020
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:45 8:00 Dodewaard
08:05 8:50 Wageningen
09:05 9:50 Harderwijk 3
09:55 10:40 De Valk
10:45 11:30 Ermelo
12:20 13:00 Pauze
12:15 13:00 Zutphen
13:05 13:50 Barneveld 1
13:55 14:40 Creil ( Flevoland )
14:45 15:30 Winterswijk
15:35 16:20 Elst
Soort:  Provinciaal
Klasse:  TS-HD
Wedstrijdplaats:  Winterswijk
Datum:  21 maart 2020
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:45 8:00 Barneveld-2
08:05 8:50 Lochem
09:05 9:50 Asperen-2
09:55 10:40 Bedrijfsbrandweer A.S.K.-2
10:45 11:30 Heteren
12:20 13:00 Pauze
12:15 13:00 Laren
13:05 13:50 Zelhem
13:55 14:40 Maurik
14:45 15:30 Didam
15:35 16:20 Kootwijkerbroek
Soort:  Provinciaal
Klasse:  TS-HD
Wedstrijdplaats:  Elspeet
Datum:  28 maart 2020
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:45 8:00 Elburg
08:05 8:50 Lunteren
09:05 9:50 Oene
09:55 10:40 Waardenburg -3
10:45 11:30 Steenderen
12:20 13:00 Pauze
12:15 13:00 Gameren-3
13:05 13:50 Kootwijkerbroek-2
13:55 14:40 Ens
14:45 15:30 Voorthuizen
15:35 16:20 Wezep-2
Soort:  Provinciaal
Klasse:  TS-HD
Wedstrijdplaats:  Scherpenzeel
Datum:  4 april 2020
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:45 8:00 Nijkerk
08:05 8:50 Voorst
09:05 9:50 Kesteren
09:55 10:40 Lichtenvoorde
10:45 11:30 Bedrijfsbrandweer I.S.K.
12:20 13:00 Pauze
12:15 13:00 Geldermalsen-2
13:05 13:50 Winterswijk-3
13:55 14:40 Opheusden
14:45 15:30 Zetten
15:35 16:20 Harderwijk-2
Soort:  Provinciaal
Klasse:  TS-HD
Wedstrijdplaats:  ASK ‘t Harde
Datum:  18 april 2020
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:45 8:00 Brakel
08:05 8:50 Rutten
09:05 9:50 Harskamp-2
09:55 10:40 Asperen-3
10:45 11:30 Oldebroek-2
12:20 13:00 Pauze
12:15 13:00 Wapenveld
13:05 13:50 Elspeet-2
13:55 14:40 Hedel
14:45 15:30 Putten-3
15:35 16:20 Barneveld-3