05-Indeling waarnemers

Gelderland

Soort:  Provinciaal
Klasse:  112
 Wedstrijdplaats:  ISK Harskamp
Datum:  7 maart 2020
Coördinator:  Job Maasen
Ass Coördinator:  Michel van Haaften
Administratie:  Michel van Haaften/ Job Maassen
Teamleider/ Bev 1:  Klarens van Kruistum
Waarnemer Bev 2:  Jaap Roelofsen
Waarnemer 111&112:  Kees de Velde Harsenhorst
Waarnemer 113&114:  Martijn Stoof
Waarnemer 119:  Steven Homan
Stage Elwin Bouw
Soort:  Provinciaal
Klasse:  Hoofdklasse
Wedstrijdplaats:  Oldebroek
Datum:  14 maart 2020
Coördinator:  Bart Veldhuisen
Ass Coördinator:  Johan Hofman
Administratie:  Dennis Smink
Teamleider/ Bev 1:  Johan de Ridder
Waarnemer Bev 2:  Hubert Bruijnes
Waarnemer OVD Ruud van Hattem
Waarnemer 111&112:  Gerrit Bonestro
Waarnemer 113&114:  Herman Winnemuller
Waarnemer 119:  Frenk Salemink
Soort:  Provinciaal
Klasse:  TS-HD
Wedstrijdplaats:  Winterswijk
Datum:  21 maart 2020
Coördinator:  Jan van den Brink
Ass Coördinator:  Martin de Zwaan
Administratie:  Loes Hammer
Teamleider/ Bev 1:  Jan Hesseling
Waarnemer Bev 2:  Klarens van Kruistum
Waarnemer 111&112:  Tonny Krabben
Waarnemer 113&114:  Martijn Stoof
Waarnemer 119:  Frenk Salemink
Soort:  Provinciaal
Klasse:  112
 Wedstrijdplaats:  Elspeet
Datum:  28 maart 2020
Coördinator:  Jan van den Brink
Ass Coördinator:  Martin de Zwaan
Administratie:  Loes Hammer
Teamleider/ Bev 1:  Bart van Veldhuisen
Waarnemer Bev 2:  Hubert Bruijnes
Waarnemer 111&112:  Johan Hofman 
Waarnemer 113&114:  Wim Pater
Waarnemer 119:   Gerrit Bonestro
Soort:  Provinciaal
Klasse:  112
 Wedstrijdplaats:  Scherpenzeel
Datum:  4 april 2020
Coördinator:  Ben van Steenbergen
Ass Coördinator:  Gerrit Bonestroo
Administratie:  Nienke de Wit
Teamleider/ Bev 1:  Johan de Ridder
Waarnemer Bev 2:  Martien Broekhuizen
Waarnemer 111&112:  Steven Homan
Waarnemer 113&114:  Gerjan Rensing
Waarnemer 119:  Berry Krol
Stage:  Jevgeni van Steenis
Soort:  Provinciaal
Klasse:  112
 Wedstrijdplaats:   ASK ‘t Harde
Datum:  18 april 2020
Coördinator:  Jan van den Brink
Ass Coördinator:  Martin de Zwaan
Administratie:  Loes Hammer
Teamleider/ Bev 1:  Hubert Bruijnes
Waarnemer Bev 2:  Kees de Velde Harsenhorst
Waarnemer 111&112:  Tonnie Krabben
Waarnemer 113&114:  Freek Pont
Waarnemer 119:  Steven Homan
Stage:  Rob van Loo
Soort:  Gewestelijk 1e ronde
Klasse:  112
 Wedstrijdplaats:  Asperen
Datum:  16 mei 2020
Coördinator:  Ben van Steenbergen
Ass Coördinator:  Gerrit Bonestroo
Administratie:  Yvonne Blom
Teamleider/ Bev 1:   
Waarnemer Bev 2:   
Waarnemer 111&112:  Bart van Os
Waarnemer 113&114:   
Waarnemer 119:   
Soort:  Provinciaal
Klasse:  TS-HD
Wedstrijdplaats:  ISK Harskamp
Datum:  7 maart 2020
Coördinator:  Job Maasen
Ass Coördinator:  Michel van Haaften
Administratie:  Michel van Haaften/ Job Maassen
Teamleider/ Bev 1:  Jan Jansen
Waarnemer Bev 2:  Wilco van Leijenhorst
Waarnemer 111&112:  Wouter Hazeleger
Waarnemer 113&114:  Gerben Gerestein 
Waarnemer 119:  Harm Hoftiezer
Stage Jan Hazeleger
Soort:  Provinciaal
Klasse:  112
 Wedstrijdplaats:  Winterswijk
Datum:  21 maart 2020
Coördinator:  Jan van den Brink
Ass Coördinator:  Martin de Zwaan
Administratie:  Loes Hammer 
Teamleider/ Bev 1:  Peter van Wijk
Waarnemer Bev 2:  Andre Granneman
Waarnemer 111&112:  Joop Hoogakker
Waarnemer 113&114:  Harm Hoftiezer
Waarnemer 119:  Henny van de Mosselaar
Soort:  Provinciaal
Klasse:  TS-HD
Wedstrijdplaats:  Elspeet
Datum:  28 maart 2020
Coördinator:  Jan van den Brink
Ass Coördinator:  Martin de Zwaan
Administratie:  Loes Hammer
Teamleider/ Bev 1:  Job Maassen
Waarnemer Bev 2:  Ben Derriks ( NH )
Waarnemer 111&112:  Hans Twigt
Waarnemer 113&114:  Evert den Hartog
Waarnemer 119:  Dirk van Putten
Soort:  Provinciaal
Klasse:  TS-HD
Wedstrijdplaats:  Scherpenzeel
Datum:  4 april 2020
Coördinator:  Ben van Steenbergen
Ass Coördinator:  Gerrit Bonestroo
Administratie:  Elly Greive
Teamleider/ Bev 1:  Frans van de Wetering
Waarnemer Bev 2:  Gert van de Weerd
Waarnemer 111&112:  Wim van de Brink
Waarnemer 113&114:  Joop Hooghakker
Waarnemer 119:  ???????
Stage:  Jan Hazeleger
Soort:  Provinciaal
Klasse:  TS-HD
Wedstrijdplaats:  ASK ‘t Harde
Datum:  18 april 2020
Coördinator:  Jan van den Brink
Ass Coördinator:  Martin de Zwaan
Administratie:  Loes Hammer
Teamleider/ Bev 1:  Gerrit Bonestro
Waarnemer Bev 2:  Andre Granneman
Waarnemer 111&112:  Bart van Os
Waarnemer 113&114:  Martijn Stoof
Waarnemer 119:  Winfred van Santen
Stage:  Robert Parijs
Soort:  Gewestelijk 1e ronde
Klasse:  TS-HD 
Wedstrijdplaats:  Asperen
Datum:  16 mei 2020
Coördinator:  Ben van Steenbergen
Ass Coördinator:  Gerrit Bonestroo
Administratie:  Yvonne Blom
Teamleider/ Bev 1:   
Waarnemer Bev 2:   
Waarnemer 111&112:   
Waarnemer 113&114:   
Waarnemer 119: