07-Indeling ploegen

Noord Holland

Soort: Provinciaal 
Klasse: Hoofdklasse 
Wedstrijdplaats: Middenmeer
Datum: 14 maart 2020
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07.30 07.45 VR – NOORD-HOLLAND-NOORD Groep ENKHUIZEN
08.40 09.10 VR – NOORD-HOLLAND-NOORD Groep LANGEDIJK
09.50 10.20 VR – ZAANSTREEK-WATERLAND groep WORMER
11.00 11.30 VR – ZAANSTREEK-WATERLAND groep VOLENDAM
13.00 13.25 VR – KENNEMERLAND groep BEVERWIJK
14.05 14.35 VR – AMSTERDAM-AMSTELLAND groep AALSMEER
15.15 15.45 BRW – GOOI & VECHTSTREEK groep LOOSDRECHT
Soort: Provinciaal 
Klasse: 112
Wedstrijdplaats: Halfweg – Zwanenburg
Datum: 4 april 2020
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07.30 07.45 VR – NOORD-HOLLAND-NOORD Groep DE RIJP
08.25 08.55 BRW – GOOI & VECHTSTREEK groep BLMN
09.20 09.50 VR – NOORD-HOLLAND-NOORD Groep ENKHUIZEN
10.15 10.45 VR – ZAANSTREEK-WATERLAND groep ASSENDELFT
11.10 11.40 VR – ZAANSTREEK-WATERLAND groep SPIJKERBOOR
12.30 13.05 VR – ZAANSTREEK-WATERLAND groep PURMEREND 2
13.30 14.00 VR – ZAANSTREEK-WATERLAND groep VOLENDAM 3
14.25 14.55 VR – NOORD-HOLLAND-NOORD Groep CALLANTSOOG
15.20 15.50 ZUID-HOLLAND
16.15 16.45 OVERIJSSEL
Soort: Provinciaal 
Klasse: 112
Wedstrijdplaats: Muiden
Datum: 18 april 2020
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07.30 07.45 BRW – GOOI & VECHTSTREEK groep S’GRAVELAND
08.25 08.55 BRW – GOOI & VECHTSTREEK groep NEDERHORST DEN BERG
09.20 09.50 BRW – GOOI & VECHTSTREEK groep LAREN
10.15 10.45 VR – ZAANSTREEK-WATERLAND groep KROMMENIE
11.10 11.40 VR – KENNEMERLAND groep BADHOEVEDORP
12.30 13.05 VR – AMSTERDAM-AMSTELLAND groep AALSMEER
13.30 14.00 VR – NOORD-HOLLAND-NOORD Groep STEDE BROEC
14.25 14.55 VR – ZAANSTREEK-WATERLAND groep BROEK IN WATERLAND
15.20 15.50 VR – NOORD-HOLLAND-NOORD Groep DEN OEVER
16.15 16.45 FRIESLAND
Soort: Provinciaal 
Klasse: TAS-HD
Wedstrijdplaats: Muiden
Datum: 18 april 2020
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07.30 07.45 VR – ZAANSTREEK-WATERLAND groep PURMEREND
08.25 08.55 VR – ZAANSTREEK-WATERLAND groep KWADIJK
09.20 09.50 VR – ZAANSTREEK-WATERLAND groep VOLENDAM
10.15 10.45 VR – NOORD-HOLLAND-NOORD Groep SLOOTDORP
11.10 11.40 VR – KENNEMERLAND groep BEVERWIJK
12.30 13.05 VR – KENNEMERLAND groep HALFWEG-ZWANENBURG
13.30 14.00 VR – NOORD-HOLLAND-NOORD Groep WARMENHUIZEN
14.25 14.55 BRW – GOOI & VECHTSTREEK groep BUSSEM
15.20 15.50 BRW – GOOI & VECHTSTREEK groep HUIZEN
16.15 16.45 BRW – GOOI & VECHTSTREEK groep BLARICUM 2
Soort: Provinciaal 
Klasse: TAS-HD
Wedstrijdplaats: Elst
Datum: 28 maart 2020
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
    BRW – GOOI & VECHTSTREEK groep DAGDIENST
    BRW – GOOI & VECHTSTREEK groep BLARICUM 4 
Soort: Provinciaal 
Klasse: Hoofdklasse 
Wedstrijdplaats: Loosdrecht
Datum: 28 maart 2020
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07.30 07.45 BRW – GOOI & VECHTSTREEK groep BLARICUM
08.40 09.10 BRW – GOOI & VECHTSTREEK groep BUSSUM
09.50 10.20 BRW – GOOI & VECHTSTREEK groep NAARDEN
11.00 11.30 VR – ZAANSTREEK-WATERLAND groep ZAANDIJK
13.00 13.25 VR – ZAANSTREEK-WATERLAND groep WORMERVEER
14.05 14.35 BRW – GOOI & VECHTSTREEK groep MUIDERBERG
15.15 15.45 VR – NOORD-HOLLAND-NOORD Groep DE RIJP
Soort: Provinciaal 
Klasse: TAS-HD
Wedstrijdplaats: Halfweg – Zwanenburg
Datum: 4 april 2020
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07.30 07.45 VR – ZAANSTREEK-WATERLAND groep OOSTHUIZEN
08.25 08.55 VR – ZAANSTREEK-WATERLAND groep BROEK IN WATERLAND
09.20 09.50 VR – ZAANSTREEK-WATERLAND groep VERMILJOENWEG 2
10.15 10.45 VR – NOORD-HOLLAND-NOORD Groep WIERINGERWERF
11.10 11.40 VR – NOORD-HOLLAND-NOORD Groep WEST-WIERINGEN
12.30 13.05 VR – AMSTERDAM-AMSTELLAND groep VICTOR
13.30 14.00 BRW – GOOI & VECHTSTREEK groep MUIDEN – 2
14.25 14.55 BRW – GOOI & VECHTSTREEK groep HUIZEN – 2
15.20 15.50 BRW – GOOI & VECHTSTREEK groep LAREN -2
16.15 16.45 BRW – GOOI & VECHTSTREEK groep BLARICUM 3
Soort: Provinciaal 
Klasse: TAS-HD
Wedstrijdplaats: Muiden
Datum: 18 april 2020
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07.30 07.45 VR – ZAANSTREEK-WATERLAND groep PURMEREND
08.25 08.55 VR – ZAANSTREEK-WATERLAND groep KWADIJK
09.20 09.50 VR – ZAANSTREEK-WATERLAND groep VOLENDAM
10.15 10.45 VR – NOORD-HOLLAND-NOORD Groep SLOOTDORP
11.10 11.40 VR – KENNEMERLAND groep BEVERWIJK
12.30 13.05 VR – KENNEMERLAND groep HALFWEG-ZWANENBURG
13.30 14.00 VR – NOORD-HOLLAND-NOORD Groep WARMENHUIZEN
14.25 14.55 BRW – GOOI & VECHTSTREEK groep BUSSEM
15.20 15.50 BRW – GOOI & VECHTSTREEK groep HUIZEN
16.15 16.45 BRW – GOOI & VECHTSTREEK groep BLARICUM 2
Soort: Provinciaal 
Klasse: 112
Wedstrijdplaats: Wormerland – Wormer
Datum: 25 april 2020
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07.30 07.45 VR – ZAANSTREEK-WATERLAND groep KWADIJK
08.25 08.55 VR – ZAANSTREEK-WATERLAND groep VERMILJOENWEG
09.20 09.50 VR – ZAANSTREEK-WATERLAND groep MARKEN – 2
10.15 10.45 BRW – GOOI & VECHTSTREEK groep MUIDEN
11.10 11.40 BRW – GOOI & VECHTSTREEK groep BLARICUM
12.30 13.05 BRW – GOOI & VECHTSTREEK groep BUSSUM
13.30 14.00 VR – NOORD-HOLLAND-NOORD Groep MIDDENMEER
14.25 14.55 VR – NOORD-HOLLAND-NOORD Groep WESTWOUD
15.20 15.50 VR – KENNEMERLAND groep HALFWEG-ZWANENBURG
16.15 16.45 ZUID-HOLLAND