06-Indeling ploegen

Utrecht

Ploegnaam Klasse Niveau Provincie baan Datum Locatie
VRU-1 post HOUTEN – 2 112 Provinciaal [06] Utrecht 30-03-2019 Maarssen
VRU-1 post KOCKENGEN – 2 112 Provinciaal [06] Utrecht 30-03-2019 Maarssen
VRU-1 post LINSCHOTEN – 2 112 Provinciaal [06] Utrecht 30-03-2019 Maarssen
VRU-1 post MAARTENSDIJK 112 Provinciaal [06] Utrecht 30-03-2019 Maarssen
VRU-1 post NIEUWEGEIN 112 Provinciaal [06] Utrecht 30-03-2019 Maarssen
VRU1 post SCHOONREWOERD 112 Provinciaal [06] Utrecht 30-03-2019 Maarssen
VRU-1 post VINKEVEEN – 2 112 Provinciaal [06] Utrecht 30-03-2019 Maarssen
VRU-1 post ZEIST – 2 112 Provinciaal [06] Utrecht 30-03-2019 Maarssen
VRU-2 post EEMNES 112 Provinciaal [06] Utrecht 30-03-2019 Maarssen
VRU-2 post WOUDENBERG 112 Provinciaal [06] Utrecht 30-03-2019 Maarssen
BRW-GELDERLAND-MIDDEN post DIEREN TS-HD Provinciaal [06] Utrecht 30-03-2019 Maarssen
VRU-1 post GROENEKAN – 2 TS-HD Provinciaal [06] Utrecht 30-03-2019 Maarssen
VRU-1 post MEERKERK TS-HD Provinciaal [06] Utrecht 30-03-2019 Maarssen
VRU-1 post MIJDRECHT TS-HD Provinciaal [06] Utrecht 30-03-2019 Maarssen
VRU-1 post WERKHOVEN – 2 TS-HD Provinciaal [06] Utrecht 30-03-2019 Maarssen
VRU-1 post WESTBROEK/TIENHOVEN TS-HD Provinciaal [06] Utrecht 30-03-2019 Maarssen
VRU-1 post WOERDEN TS-HD Provinciaal [06] Utrecht 30-03-2019 Maarssen
VRU-2 post AMERONGEN – 2 TS-HD Provinciaal [06] Utrecht 30-03-2019 Maarssen
VRU-2 post BUNSCHOTEN-SPAKENBURG – 3 TS-HD Provinciaal [06] Utrecht 30-03-2019 Maarssen
VRU-2 post MAARN-MAARSBERGEN TS-HD Provinciaal [06] Utrecht 30-03-2019 Maarssen
VRU1 post AMEIDE/TIENHOVEN Hoofdklasse Provinciaal [06] Utrecht 6-04-2019 Den Dolder
VRU-1 post BENSCHOP Hoofdklasse Provinciaal [06] Utrecht 6-04-2019 Den Dolder
VRU-1 post GROENEKAN – 3 Hoofdklasse Provinciaal [06] Utrecht 6-04-2019 Den Dolder
VRU-2 post AMERONGEN Hoofdklasse Provinciaal [06] Utrecht 6-04-2019 Den Dolder
VRU-2 post BAARN – 2 Hoofdklasse Provinciaal [06] Utrecht 6-04-2019 Den Dolder
VRU-2 post COTHEN/LANGBROEK – 2 Hoofdklasse Provinciaal [06] Utrecht 6-04-2019 Den Dolder
VRU-2 post LEERSUM Hoofdklasse Provinciaal [06] Utrecht 6-04-2019 Den Dolder
VRU1 post AMEIDE/TIENHOVEN – 2 112 Provinciaal [06] Utrecht 9-03-2019 Nieuwegein
VRU-1 post GROENEKAN 112 Provinciaal [06] Utrecht 9-03-2019 Nieuwegein
VRU-1 post KAMERIK 112 Provinciaal [06] Utrecht 9-03-2019 Nieuwegein
VRU-1 post LOPIK 112 Provinciaal [06] Utrecht 9-03-2019 Nieuwegein
VRU1 post MEERKERK – 2 112 Provinciaal [06] Utrecht 9-03-2019 Nieuwegein
VRU-1 post NIEUWER TER AA 112 Provinciaal [06] Utrecht 9-03-2019 Nieuwegein
VRU-1 post OUDEWATER 112 Provinciaal [06] Utrecht 9-03-2019 Nieuwegein
VRU-1 post WERKHOVEN 112 Provinciaal [06] Utrecht 9-03-2019 Nieuwegein
VRU-1 post WESTBROEK/TIENHOVEN – 2 112 Provinciaal [06] Utrecht 9-03-2019 Nieuwegein
VRU-2 post BAARN 112 Provinciaal [06] Utrecht 9-03-2019 Nieuwegein
VRU-1 post LINSCHOTEN TS-HD Provinciaal [06] Utrecht 9-03-2019 Nieuwegein
VRU-1 post MAARSSEN TS-HD Provinciaal [06] Utrecht 9-03-2019 Nieuwegein
VRU-1 post MAARTENSDIJK – 2 TS-HD Provinciaal [06] Utrecht 9-03-2019 Nieuwegein
VRU-1 post ZEIST – 3 TS-HD Provinciaal [06] Utrecht 9-03-2019 Nieuwegein
VRU-2 post BUNSCHOTEN – 2 TS-HD Provinciaal [06] Utrecht 9-03-2019 Nieuwegein
VRU-2 post COTHEN/LANGBROEK TS-HD Provinciaal [06] Utrecht 9-03-2019 Nieuwegein
VRU-2 post EEMNES – 2 TS-HD Provinciaal [06] Utrecht 9-03-2019 Nieuwegein
VRU-2 post ELST TS-HD Provinciaal [06] Utrecht 9-03-2019 Nieuwegein
VRU-2 post RHENEN-ACHTERBERG TS-HD Provinciaal [06] Utrecht 9-03-2019 Nieuwegein
VRU-2 post VEENENDAAL TS-HD Provinciaal [06] Utrecht 9-03-2019 Nieuwegein