08-Indeling ploegen

Zuid Holland

Soort: Provinciaal
Klasse: 112
Wedstrijdplaats: Nieuwerkerk aan den Ijssel
Datum: 7 maart 2020
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07.00 07.45 VRHM – Driebruggen
07.55 08.40 VRR – Stad aan het Haringvliet
08.40 09.25 VRHM – Waddinxveen
09.25 10.10 VRZHZ – Bleskensgraaf
10.10 10.55 VRHM – Valkenburg
10.55 11.40 VRR – Dirksland
12.45 13.30 VRHM – Oegstgeest
13.30 14.15 VRZHZ – Sliedrecht 2
14.15 15.00 VRHM – Katwijk
15.00 15.45 VRR – Oostvoorne
15.45 16.30 VRH – Maasdijk
Soort: Provinciaal
Klasse: 112
Wedstrijdplaats: Driebruggen
Datum: 14 maart 2020
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07.00 07.45 VRHM – Nieuwerkerk aan den Ijssel
07.55 08.40 VRZHZ – Langerak-Nieuwpoort
08.40 09.25 VRHM – Bodegraven
09.25 10.10 VRR – Ooltgensplaat
10.10 10.55 VRHM – Katwijk 3
10.55 11.40 VRR – Zwartewaal
12.45 13.30 VRHM – Nieuwkoop
13.30 14.15 VRH – ‘s-Gravenzande
14.15 15.00 VRHM – Woubrugge
15.00 15.45 VRR – Goedereede
15.45 16.30 VRZHZ – Nieuw-Beijerland
Soort: Provinciaal
Klasse: 112
Wedstrijdplaats: Nieuwe Tonge
Datum: 28 maart 2020
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07.00 07.45 VRR – Olympia 2
08.00 08.45 VRZHZ – Heinenoord
08.55 09.40 VRR – Melissant
09.50 10.35 VRZHZ – ‘s-Gravendeel
10.45 11.30 VRR – Barendrecht
    Pauze
12.30 13.15 VRHM – Haastrecht
13.25 14.10 VRZHZ – Nieuw-Lekkerland
14.20 15.05 VRHM – Reeuwijk
15.15 16.00 VRZHZ – Oud-Beijerland 2
16.10 16.55 VRHM – Warmond
Soort: Provinciaal
Klasse: Hoofdklasse
Wedstrijdplaats: Sliedrecht
Datum: 18 april 2020
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07.00 07.45 VRZHZ – Hardinxveld-Giessendam 3
08.15 09.00 VRH – De Lier
09.30 10.15 VRR – Nieuwe Tonge
10.45 11.30 VRZHZ – Oud-Beijerland 3
    Pauze
12.45 13.30 VRHM – Nieuwveen
14.00 14.45 VRH – ‘s-Gravenzande
15.15 16.00 VRZ – Goes

.

Soort: Provinciaal
Klasse: TS HD
Wedstrijdplaats: Oud-Beijerland
Datum: 7 maart 2020
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07.00 07.45 VRR – Ooltgensplaat 2
08.00 08.45 VRZHZ – Nieuw-Beijerland 2
08.55 09.40 VRR – Maassluis 2
09.50 10.35 VRZHZ – Klaaswaal
10.45 11.30 VRR – Oostvoorne 2
    Pauze
12.30 13.15 VRZHZ – Goudswaard
13.25 14.10 VRR – Melissant 2
14.20 15.05 VRZHZ – ‘s-Gravendeel 2
15.15 16.00 VRZHZ – Hardinxveld-Giessendam
Soort: Provinciaal
Klasse: Hoofdklasse
Wedstrijdplaats: Nieuwveen
Datum: 21 maart 2020
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07.00 07.45 VRHM – Ouderkerk aan den Ijssel
08.15 09.00 VRZHZ – Sliedrecht
09.30 10.15 VRHM – Noordwijkerhout
10.45 11.30 VRHM – Meldkamer
    Pauze
12.45 13.30 VRR – Maassluis
14.00 14.45 VRZHZ – Brandwijk
15.15 16.00 VRR – Dirksland
Soort: Provinciaal
Klasse: TS HD
Wedstrijdplaats: Oostvoorne
Datum: 4 april 2020
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07.00 07.45 VRZHZ – Oud-Beijerland
08.00 08.45 VRHM – Hillegom
08.55 09.40 VRZHZ – Arkel
09.50 10.35 VRHM – Nieuwerbrug
10.45 11.30 VRZHZ – Zwijndrecht 2
    Pauze
12.30 13.15 VRHM – Oegstgeest 2
13.25 14.10 VRU –
14.20 15.05 VRHM – Katwijk 2