Landskampioenen 1950-2018 [Totaal]

In onderstaand tabel staan alle ploegen die in de diverse klasse vanaf 1946 tot heden het landskampioenschap van Nederland hebben behaald. Een indrukwekkende lijst. Nogmaals alle ploegen gefeliciteerd met dit behaalde resultaat.

KORPS:JAAR:JAAR:JAAR:JAAR:JAAR:JAAR:JAAR:JAAR:JAAR:JAAR:JAAR:
Aalsmeer2018
Abcoude19521956
Almelo1968
Almelo T.I.1974
Arnhem A.K.U.1964
Arnhem Enka N.V.197019711972
Assen1982
Baarle-Nassau19501951
Baarlo1993
Baarn19591974
Bakel2010
Balk2018
Bathem1967
Beesel-Reuver19781986199319992006
Belfeld19701991
Berlicum19701991
Best198519921993199519962003
Beverwijk2009
Bladel1999
Blaricum1990199019952005
Boxtel195419651968
Breukelen19601994
Brielle19832002
Budel1978
Bunnik1994
Bussum197419751976198119831988
Dalfsen1969
De Lier19802013
De Rijp2017
De Meern1961
Delfzijl1984
Den Bosch19571987
Den Bosch
prov. Huis
1973
Den Oever2004
Denekamp19621968
Deventer19501953195519581963
Deventer NDT1982
Diessen199720022013
Dinteloord Suiker Unie1990
Doetichem1972198319851986
Doodewaard19682018
Doorn1976
Echt1966
Eindhoven DAf1980
Elst (gld)199820002002
Elst (utrecht)2000
Enschede1959
Erp1954
Fijnaart1956
Gameren20032011
Gavere (B)1984
Geleen Cokesfabriek1959
Geleen Staatsmijnen1964
Gemert1952198519881991
Goes19812012
Gorinchem1974
Graft de Rijp19751995
Haamstede2005
Hagestein199119931995
Halfweg1995
Hardenberg1956
Harskamp2017
Heerenveen2015
Heinenoord1999
Hellendoorn196319671981
Hengelo1966
Herpen / Ravestein1971
Heteren1992
Heythuizen1994
Hilvarenbeek2004
Hilversum19611979
Hoogezand Sappemeer1980
Hoorn1953
Horst1975
Huizen196319651975197619771983
Huizen Balamundi1973
Huizen Int.1986
Hulst19751982
Hyppolytushoef1973
Katwijk1987
Kockengen1985
Koudum2002
Laren2002
Leende1989
Leerdam195919601961
Leersum1970
Linschoten20172018
Loenen (Utr)1961198919992006
Loosdrecht196919761982198319891992
Lopik radio1982
Lutterade Staatsmijnen19621963
Maasdam-Puttershoek20042008
Maasdonk1997
Maasland1987
Marken2016
Mourik2017
Meerkerk19962003
Melissant197319741980
Middelburg1982
Middelharnis197919851995
Mierlo19852004
Naarden Chem.1970
Neerijnen - west2013
Nederhemert200920112012
Nieuw Beijerland2007
Nieuwer ter Aar1998
Nijverdal T.T.C.1980
Nijverdal Ten Cate197019781983
Nistelrode2014
Noorderveld-Norg1198
Noordoostpolder199819989199019911999219941996
Oeffelt2016
Oirschot19882012
Oisterwijk195519602000
Oisterwijk Lederfabriek19651966
Oldeboorn1954
Oldebroek2003
Olst1958
Oost-Souburg1958
Oostvoorne1966
Oud Beijerland19902012
Oude Tonge20142016
Ouddorp196919761977
Oudenbosch1980
Ovezande19712009
Polsbroek19992002
Putte1951
Putten2015
Rijnsburg1977
Rijswijk1962
Roden2014
Roermond1968
Rosmalen1987
Rotterdam1952
's-Graveland1996
's-Gravendeel1997
's-Gravenpolder2011
's-Gravenzande2014
Scherpenzeel1984
Schoondijke1992
Schoonrewoerd1981
Sliedrecht1978
Sluis1989
Sneek1979
Sommelsdijk19621971
Spijkenisse2004
Sprang-Capelle1998200020062008
Standdaarbuiten2002
Steenderen AVIKO1981
Stevensweert1961197619811986
Terborg1975
Tholen20082013
Thorn1987
Tiel1980
Valburg1984
Valkenburg19641965
Venray Rank Xerox197819791984
Vianen / Hagestein1960199419962007
Vinkeveen1986200320132015
Vlijmen19891989199019921993199419961997199820062007
Voorschoten1957196419661967197219731974
Vreeland1967
Vreeswijk1965
Vught Reinier v. Arkel1999
Wageningen19542005
Wassenaar1962196319641967196919711972
Werkendam2007
Werkhoven1991
Westerbork1988
Westzaan Noord1979
Wije19531955
Wommels19792004
Wormerveer19971998
Zaandam196519721977198219841992199320022010
Zaandijk2015
Zaanstad199419952000200320092011
Zederik / Meerkerk2000
Zeevang19811993
Zeist19572008
Zetten / Andelst1991
Zevenbergen1998
Zoetermeer1973
Zutphen2010
Zwartewaal19601969
Zwijndrecht1966