Legpenning

Legpenning Brons wordt uitgereikt aan personen die zich verdienstelijk hebben gemaakt voor het ABWC in de periode tussen 1 en 12 1/2 jaar.

Legpenning Zilver wordt uitgereikt aan personen die zich verdienstelijk hebben gemaakt voor het ABWC in de periode tussen 12 1/2  en 25 jaar.

Legpenning Goud wordt uitgereikt aan personen die zich verdienstelijk hebben gemaakt voor het ABWC in de periode meer dan 25 jaar.

In deze Wall of Fame staan de namen van collega’s uit alle provincies van Nederland die vele jaren hun vrije tijd belangeloos hebben ingezet voor de activiteiten van het ABWC.

Mede door hun inzet heeft het ABWC al die vele jaren aan de vaardigheidstoetsen een goede kwaliteit impuls kunnen leveren.

Dit alles in de verschillende rollen van Bestuurslid, Wedstrijdleider, Juryvoorzitter, Jurylid en lid van de Administratie.

Het bestuur zijn deze collega’s veel dank verschuldigd voor de vele jaren dat zij zich hebben ingezet voor de doelstellingen van het ABWC

Deze lijst is zorgvuldig samengesteld, mochten er toch namen ontbreken of gegevens niet goed zijn weergegeven, stuur dan de ontbrekende gegevens naar:  secretariaat@abwc.nl

JAAR:NAAM:PROVINCIE:PERIODE ACTIEF BIJ ABWC:FUNCTIE:LEGPENNING:
2019
2019W. (Wim) PaterGelderland2009 - 2019WaarnemerBrons
2019H. (Henk) van rosmalenMidden West Brabant2011 - 2018WaarnemerBrons
2019W. (Wilbert) GijsbrechtsMidden West Brabant2010 - 2017WaarnemerBrons
2019L. (Leon van der KarMidden west Brabant2005 - 2017WaarnemerZilver
2019G.J. (Gert-Jan) OphorstMidden West Brabant2010 - 2017WaarnemerBrons
2019A. (Anton) van BallegooijenGelderland1999 - 2019Waarnemer, JuryvoorzitterZilver
2019G. (Gijs) van OsGelderland2003 - 2019WaarnemerZilver
2019R (Rinse) WesterduinGelderland1998 - 2019Waarnemer, JuryvoorzitterZilver
2019J. (Jan) den DunnenGelderland1990 - 2017WaarnemerGoud
2018
2018H.M. (Marcel) VoermanZeeland2014 - 2018WaarnemerBrons
2018K. (Kees) BalZuid Holland2003 - 2018WaarnemerZilver
2018J.K. (Jan Kees) WandelZeeland1991 - 2018WaarnemerGoud
2018N. (Klaas) KeijzerZuid Holland1991 - 2018AdminstratieGoud
2016
2016G. (Gert) de BruinGelderland1999 - 2016JuryZilver
2016J. (Joachim) TempelaarsBrabant Zuid Oost1997 - 2016JuryZilver
2016H. (Hans) van AgtBrabant Zuid Oost2003 - 2016JuryZilver
2016W. (Wim) AssinkGeldelrand1987 - 2016JuryGoud
2015
2015H. (Henk) HouwerOverijssel1997 - 2015JuryZilver
2015H. (Henk) FrankenOverijssel1992 - 2015JuryZilver
2015H. (Henk) van RossumUtrecht1985 - 2015JuryGoud
2015H.H.V. (Dick) van der FangeBrabant Noord1995 - 2015JuryZilver
2015J.H.W. (Jos) HoedemakerBrabant Noord1995 - 2015JuryZilver
2015C.O.R. (Carl) de HulsterZeeland1984 - 2015Wedstrijdleider, JuryGoud
2015J.H.W. van der StaalZeeland1989 - 2015JuryZilver
2015T.C. (Theo) SchipperZeeland2003 - 2015Juryvoorzitter, JuryBrons
2015W. de WinterZuid Holland1995 - 2015JuryZilver
2015H. PijlZuid Holland1990 - 2015JuryGoud
2015S. PoelZuid Holland1992 - 2015JuryZilver
2015A. (Ad) van der PerkZuid Holland1989 - 2015JuryGoud
2015A. van DuijnZuid Holland2005 - 2015JuryBrons
2015F. (Frans) van VenrooijMidden West Brabant1993 - 2014Juryvoorzitter, JuryZilver
2015R. (Rinus) van EetenMidden West Brabant1988 - 2015Juryvoorzitter, JuryGoud
2015P. (Peter) RosenbrandMidden West Brabant1995 - 2015Juryvoorzitter, JuryZilver
2015C. (Corne) HagenaarsMidden West Brabant1993 - 2014JuryZilver
2015J. (Joost) PotMidden West Brabant1998 - 2014JuryZilver
2015E. (Engel) van der SteltMidden West Brabant1990 - 2015JuryGoud
2015P. (Pierre) van HoornMidden West Brabant2009 - 2014JuryBrons
2015R. (Rinus) van den KieboomMidden West Brabant1999 - 2015JuryZilver
2015B. (Berrie) VerhaafGelderland1992 - 2015Juryvoorzitter, Jury, WedstrijdleiderZilver
2015T. (Teus) RoelofsenGelderland2003 - 2015JuryZilver
2015M. (Marcel) JanssenGelderland2001 - 2015AdministratieZilver
2014
2014P. (Peter) WolthuisGroningen2004 - 2014JuryBrons
2014A. (Apppie) KrukGelderland2006 - 2014JuryBrons
2014F. (Fred ) WijkerNoord Holland2004 - 2014JuryBrons
2014O. (Otto) WijmaNoord Holland1990 - 2013Juryvoorzitter, JuryZilver
2014L.J.W. van der HulstBrabant Noord2003 - 2013Juryvoorzitter, JuryZilver
2014L.P.F. VeroudeBrabant Noord2003 - 2013JuryZilver
2014L.L.J. VenweijnenBrabant Noord2003 - 2013JuryZilver
2014A.J. EveroortsBrabant Noord2003 - 2013JuryZilver
2014J.M.M. BrugmansBrabant Noord2003 - 2013JuryZilver
2014H.M.J. BunthofBrabant Noord2003 - 2013JuryZilver
2014B. (Bert) GitmansLimburg199 4 -2014JuryZilver
2014H. (Har) CollenLimburg1996 - 2014JuryZilver
2014H. ( Hans ) GielenLimburg2002 - 2014JuryBrons
2014D. (Dick) HirdesZeeland2004 - 2014JuryZilver
2014L. (Leo) WilderomZeeland2002 - 2014JuryBrons
2014L. (Leen) VersluijsZeeland1990 - 2014Jurylid, ass. wedstrijdleiderZilver
2014P. (Paul) SinkeZeeland2001 - 2014JuryBrons
2014J. (Jan) WilderomZeeland1995 - 2014JuryZilver
2014W. (Willy) van der PeijlZeeland1990 - 2014Juryvoorzitter, JuryZilver
2013
2013K. ( Kees) JonkerZeeland1993 - 2013JuryZilver
2013H. (Herman) ZeegersZeeland2003 - 2013JuryZilver
2013R. (Ruud) HoekGelderland1983 - 2012Juryvoorzitter, Jury, AdministratieGoud
2013K. (Kees) KeizerGelderland1989 - 2012JuryZilver
2013Y. BlomGelderland1998 - 2012Jury, AdministratieZilver
2013G. StofferGelderland1996 - 2012JuryZilver
2013H. ZeedvalkinGelderland1992 - 2012JuryZilver
2012
2012L.F.J.M. VerpalenMidden West Brabant2002 - 2012JuryBrons
2012C.F.M. EmbregtsMidden West Brabant2002 - 2012JuryBrons
2012Mevr. Ch (Chrisstien) DollekampOverijssel2008 - 2012AdministratieBrons
2012G. (Gerard) CalkhovenOverijssel1997 - 2012JuryZilver
2012G.J. (Gert Jan) KoedijkOverijssel2005 - 2012JuryZilver
2012J. (John) BerhoutOverijssel1997 - 2012JuryZilver
2011
2011H. (Henk) MastNoord Holland1997 - 2011JuryZilver
2010
2010J. (Jaap) RuijterNoord Holland1989 - 2010Juryvoorzitter, JuryZilver
2010F. (Frans) RuijterNoord Holland1993 - 2010JuryZilver
2010G. (Geek) SmitZuid Holland1990 - 2010Wedstrijdleider, JuryvoorzitterZilver
2010C. (Cees) van der GugtenZuid Holland1980 - 2010JuryGoud
2010M. KirkelsBrabant Zuid Oost1990 - 2010JuryBrons
2010J.J.M. LaarakkerBrabant Zuid Oost1990 - 2010JuryBrons
2009
2009R. (Rene) de BakkerNoord Holland16967 - 2009Juryvoorzitter, JuryZilver
2009J. (Jan) UijtewaalNoord Holland1990 - 2009JuryZilver
2009W. (William) van NieuwenhuijsenGelderland1993 - 2009JuryZilver
2019G. (Gert) VersteegGelderland1980 - 2009JuryGoud
2009K. (Klaas) de HaanGelderland1993 - 2009JuryZilver
2009E. (Eric) GerritsGelderland1990 - 2009Jury, AdministratieZilver
2009R. HeyboerGelderland1988 - 2009JuryZilver
2009J. AchterkampGelderland1985 - 2009JuryZilver
2009J. BerendsenGelderland1992 - 2009JuryZilver
20082008
K. den HaanGelderland1993 - 2008JuryZilver
R. HeyboerGelderland1988 - 2008JuryZilver
2007
2007J. (Jan) SchoenNoord Holland1979 - 2007Juryvoorzitter, JuryGoud
2007Th. (Theo) MichelbrinkBrabant Zuid Oost1996 - 2007Wedstrijdleider, JuryvoorzitterBrons
2007A. (Albert) KelderBrabant Zuid Oost1991 - 2007JuryZilver
2007J. (Jo) WalenBrabant Zuid Oost1992 - 2007JuryZilver
2007A. (Ad) GoversBrabant Zuid Oost1987 - 2007JuryGoud
2007R. (Rijn) FlanderijnGroningen1952 - 2007Juryvoorzitter, JuryZilver
2006
2006B.H. HeilMidden West Brabant1991 - 2006JuryZilver
2006P.J.C.J. BuursteeMidden West Brabant2002 - 2006JuryBrons
2006M.P. MaasMidden West Brabant1996 - 2006JuryBrons
2006K.H. AnnemaFriesland1990 - 2006Jury, AdministratieZilver
2006R. BrouwerFriesland1989 - 2006JuryZilver
2006Tj. de VreedeFriesland1987 - 2006JuryBrons
2006A. (André) van de ScheldeZeeland1970 - 2006Jury, AdministratieGoud
2006W. (Wim) StuivenbergUtrecht1987 - 2006Juryvoorzitter, JuryZilver
2006J. (Jan) van KriekenUtrecht1990 - 2006JuryZilver
2006R. TersteegUtrecht1994 - 2006JuryZilver
2006A. VerburgUtrecht1990 - 2006JuryZilver
2006J. (Jan) KirkelsBrabant Zuid Oost1980 - 2006JuryGoud
2006M.P. PikkaartZeeland1993 - 2006JuryZilver
2006A. van der BaanGroningen1991 - 2006JuryZilver
2006K.J. MollemaGroningen1991 - 2006JuryZilver
2006L.J.F. KampschmidtGroningen1991 - 2006JuryZilver
2006F.C. NoordegraafGroningen1991 - 2006JuryZilver
2006E. BonderGroningen1991 - 2006JuryZilver
2006R. RoersmaGroningen1991 - 2006JuryZilver
2006H.A. KliphuisGroningen1991 - 2006JuryZilver
2006R. SnipGroiningen1991 - 2006JuryZilver
2006B. WinkelUtrecht1996 - 2006JuryBrons
2006J.A. AkkermansMidden West Brabant1989 - 2006JuryZilver
2006F.C.A.M. EmbregtsMidden West Brabant1991 - 206JuryZilver
2005
2005J. (Jac) AertsBrabant Zuid Oost1985 - 2005JuryZilver
2005G.W. (Ger) WolfsBrabant Noord1968 - 2005JuryZilver
2005M. (Michel) KrikelsBrabant Zuid Oost1990 - 2005JuryBrons
2005J. (Jos) LaarakkerBrabant Zuid Oost1990 - 2005JuryBrons
2005J. W.M. (Joop) SchultenBrabant Noord1986 - 2005JuryZilver
2005L.C. (Bert) VlemingBrabant Noord1990 - 2005JuryZilver
2005J.J. (Jan) DienstNoord Holland1990 - 2005JuryZilver
2004
2004H.V. (Henk) van StraatenBrabant Zuid Oost1988 - 2004JuryZilver
2004D.J. van SantenGelderland1993 - 2004Jury, AdministratieBrons
2004M.J.M. (Mathieu) GeeratzBrabant Noord1989 - 2004JuryZilver
2004P.J. (Piet) TimmersBrabant Noord1980 - 2004JuryZilver
2004R. (Rob) DijkstraNoord Holland1989 - 2004JuryZilver
2004J. (Jaap) ZondervanNoord Holland1977 - 2004JuryGoud
2004J. (Joop) JägersNoord Holland1995 - 2004JuryBrons
2004J. (Joop) KlukhuhnNoord Holland1988 - 2004JuryZilver
2004J. 9Jan) JoostenNoord Holland1992 - 2004 JuryZilver
2004W.(Willy) WijnsBrabant Zuid Oost1981 - 2004JuryZilver
2004B.F.F. (Ben) van OtterdijkBrabant Zuid Oost1984 - 2004JuryZilver
2004P. LambregtsMidden West Brabant1988- 2004JuryZilver
2004N. (Nico) WagemakersMidden West Brabant1991 - 2004JuryBrons
2003
2003G.J. (Gerard) BitterNoord Holland1989 - 2003Juryvoorzitter, JuryZilver
2003A.H. (Henny) van OostenNoord Holland1985 - 2003JuryZilver
2003Th. B. FrankemaFriesland1989 - 2003JuryZilver
2003A. JohannesGroningen1983 - 2003JuryZilver
2003mw. I. (Irene) van Oosten- van de ReeNoord Holland1989 - 2003AdministratieZilver
2003G.S. VlaanderenGelderland1972 - 2003JuryZilver
2003K. C. (Krijn) appoolseZeeland1983 - 2003JujryZilver
2003P.M.J. NieuwenhuizeZeeland1988 - 2003JuryZilver
2003J.I. BoerdamZeeland1991 - 2003JuryBrons
2003J.B.M. (Jan) HermsenBrabant Zuid Oost1975 - 2003JuryZilver
2003P.J. (Piet) FreijtersMidden West Brabant1992 - 2003JuryBrons
2003J. W. (Willy) HeijmansMidden West Brabant1989 - 2003JuryvoorzitterBrons
2003G.H. (Geert) van der HeijdenMidden West Brabant1990 - 2003JuryvoorzitterBrons
2003M.C.M. (Rien) van GinnekenMidden West Brabant1988 - 2003JuryBrons
2003H.P.M.J. (Harrie) JaegersBrabant Noord1972 - 2003JuryGoud
2003F.G.C. (Frank) de BootMidden West Brabant1992 - 2003JuryBrons
2003N. (Nico) MaasBrabant Zuid Oost1982 - 2003JuryBrons
2003A.F.M. (Andre) NotenBrabant Zuid Oost1987 - 2003JuryZilver
2003J. (Leo) van DaalBrabant Zuid Oost1972 2003JuryZilver
2003T. (Theo) van VlietBrabant Zuid Oost1984 - 2003JuryZilver
2003J.C. (Joop) ItersonZuid Holland1978 - 2003JuryZilver
2003P. (Piet) van EijsdenZuid Holland1974 - 2003Juryvoorzitter, JuryGoud
2003J.A. (Joop) NeuschwangerZuid Holland1978 - 2003Juryvoorzitter, JuryGoud
2002
2002C. OudhofUtrecht1990- 2003JuryBrons
2002J. van AkkerFriesland1983 - 2002JuryZilver
2002M. van EerselUtrecht1993 - 2003JuryBrons
2002P. MaasBrabant Zuid Oost1987 - 2002JuryZilver
2002K.K. van AlphenGroningen1977 - 2002JuryZilver
2002M. van HimbergenBrabant Zuid Oost1987 - 2002JuryZilver
2002W. van de WittenboerBrabant Zuid Oost1976 - 2002JuryGoud
2002Th. NeijssenBrabant Zuid Oost1974 - 2002JuryGoud
2002J.M.H.G. van VroenhovenBrabant Zuid Oost1986 - 2002JuryZilver
2002C.G. de JongFriesland1979 - 2002JuryZilver
2002J. de BoerFriesland1994 - 2002AdministratieBrons
2002C.M.M. van RijenBrabant Zuid Oost1976 - 2002JuryGoud
2002T. van VugtBrabant Zuid Oost1984 - 2002JuryZilver
2002P.G.E. (Peter) SlangenNoord Holland1982 - 2002Bestuur, Wedstrijdleider, JuryGoud
2002E. GeerlingLimburg1988 - 2003JuryZilver
2002K.P. (Piet) van der ZeeFriesland1990 - 2002Wedstrijdleider, JuryBrons
2001
2001H. van den BerktGelderland1976 - 2001JuryZilver
2001H.J. (Henk) NautaNoord Holand1984 - 2001Juryvoorzitter, JuryZilver
2001L. SuuurdDrenthe1988 - 2001Juryvoorzitter, JuryBrons
2001C. van der BoogertZuid Holland1980 - 2001AdministratieZilver
2001W. van der HeijdenZuid Holland1982 - 2001JuryZilver
2001F. HartmanZuid Holland1981 - 2001JuryZilver
2001H.M. (Han) ChowNoord Holland1981 - 2001JuryZilver
2001W. (Wim) BloemendaalNoord Holland1981 - 2001JuryZilver
2000
2000C.W. van BrenenGelderland1982 - 2002JuryBrons
2000R.N.W.G. MeeuwissenLimburg1979 - 2000JuryZilver
2000K. (Klaas) HoonakkerNoord Holland1983 - 2000jURYJuryZilver
2000K.K. van AlphenGroningen1974 - 2000JuryZilver
2000R.C.EitenGroningen1980 - 2000JuryZilver
2000M.C. RaijmakersBrabant Noord1984 - 2001JuryBrons
2000J.W.G. HelminkGelderland1986 - 2001Jury, AdministratieBrons
2000H. VerachtentBrabant Zuid Oost1983 - 2000JuryBrons
2000J.A.P. PolmanGelderland1969 - 2000Juryvoorzitter, JuryGoud
2000W.G.M. ReukersGelderland1975 - 2000JurylidZilver
2000J.A.G. BeksBrabant Zuid Oost1985 - 2000JuryBrons
2000T.J.C.J. SmitGelderland1971 - 2000JuryZilver
C. HoendervangersZuid Holland1975 - 2000Jury, AdministratieZilver
C. van SratenMidden West Brabant1985 - 2000JuryBrons
J. PlompenMidden West Brabant1980 - 2000JuryBrons
F.J. van RemmerswaalMidden West Brabant1985 - 2000JuryBrons
1999
1999W. DekkerUtrecht1980 - 1999 JuryBrons
1999D. de CraeneZeeland1978 - 1998JuryBrons
1999L. EltingDrenthe1984 - 1999JuryBrons
1999A.H.W. HendriksBrabant Zuid Oost1978 - 1999JuryZilver
1999R.J. PardijsGelderland1977 - 2000JuryZilver
1999H.G.M. CoolenBrabant Zuid Oost1974 - 1999JuryBrons
1999G.P. van HeesBrabant Zuid Oost1985 - 1999JuryBrons
1999G. PootGelderland1978 - 2000JuryZilver
1999D. van der LindenZuid Holland1974 - 1999Juryvoorzitter, JuryZilver
1999mw. E. van der Gälien - van DijkZuid Holland1980 - 1999AdministratieBrons
1999C. van AndelZuid Holland1972 - 1999JuryZilver
1999E. LammersDrenthe1984 - 1999JuryZilver
1999J.W.H. NabbeBrabant noord1971 - 1999JuryGoud
1999C.A.. HartmansZuid Holland1974 - 1999JuryZilver
1999H.J.M. Oude BreulOverijssel1974 - 1999JuryZilver
1998
1998N.J.J.C.M. van MeeuwenUtrecht1978 - 1998JuryBrons
1998M. van de StaakBrabant Zuid Oost1982 - 1998JuryBrons
1998M.M.(Marie) van HaandelBrabant Noord1963 - 1998Jury, AdminstratieGoud
1998Th.B.M.A. StrijbosBrabant Zuid Oost1977 - 1998JuryZilver
1998A.C.M. van HirtumBrabant Noord1962 - 1998JuryZilver
1998G.J.M. HovensLimburg1973 - 1998JuryvoorzitterGoud
1998J. (Jan) NeggersBrabant Noord1961 - 1998JuryZilver
1998R.A.J.G. CuijpersLimburg1978 - 1998JuryvoorzitterZilver
1998J.M.G. KnapenLimburg1978 - 1998JuryvoorzitterZilver
1998J.N.W. MeisterLimburg1978 - 1998Administratie, JuryZilver
1998J. NeggersBrabant Noord1975 - 1998JuryZilver
1998A.C.M. (Ad) van HirtumBrabant Noord1970 - 1998JuryGoud
1998H. JongemaGroningen1981 - 1998JuryBrons
1998J.P.M. SchalkwijkUtrecht1983 - 1998JuryZilver
1998M. (Maarten) van ZutphenUtrecht1975 - 1998AdministratieZilver
1998T.M. (Teun) den HartogUtrecht1970 - 1998Wedstrijdleider, JuryGoud
1998C. (Cees) WoudNoord Holland1984 - 1998Juryvoorzitter, JuryBrons
1998E. (Evert) van VlietNoord Holland1987 - 1998Juryvoorzitter, JuryBrons
1998R. OverwegNoord Holland1986 - 1998JuryBrons
1998H. SytsemaGroningen1975 - 1998Jury, BestuurGoud
1998Th. B.M.A. StrijbosBrabant Zuid Oost1980 - 1998JuryBrons
1998M. van de StaakBrabant Zuid Oost1974 - 1998JuryZilver
1997
1997A. SchepersDrenthe1982 - 1997JuryBrons
1997E.H. VerhoevenBrabant Zuid Oost1985 - 1997JuryBrons
1997H.A.G.A.M. VijfeijkenBrabant Zuid Oost1981 - 1997Juryvoorzitter, JuryBrons
1997J. van EerselBrabant Zuid Oost1977 - 1997JuryZilver
1997M.G. KlompBrabant Zuid Oost1972 - 1997JuryZilver
1997A.F.B. van ZantenBrabant Noord1965 - 1997JuryBrons
1997J.F.M. BaetensBrabant Zuid Oost1972 - 1997JuryZilver
1997G. WendtGelderland1972 - 1997JuryZilver
1997J. SchoutenZuid Holland1981 - 1997JuryBrons
1997C. (Carel) van der LedenNoord Holland1983 - 1997Juryvoorzitter, JuryZilver
1997J.H.E. NieuwenhuisZuid Holland1980 - 1997JuryBrons
1997L. WehrmeijerNoord Holland1984 - 1997JuryBrons
1997C. WeeningDrenthe1985 -1997Jury, BestuurGoud
1996
1996C.A. van de VossenbergBrabant Zuid Oost1966 - 1996Juryvoorzitter, JuryZilver
1996A. den BoerZuid Holland1966 - 1996JuryGoud
1996W. HofmanGelderland1975 - 1996JuryZilver
1996C. van de HeijdenBrabant Zuid Oost1962 - 1996Juryvoorzitter, JuryZilver
1996W.J.M. PassierGelderland1972 - 1996Jury, AdministratieZilver
1996N. VisserBrabant Zuid Oost1980- 1996JuryZilver
1996P.J. van der HamGelderland1981 - 1996Jury, BestuurGoud
1996A.M.C.G. EngelenMidden West Brabant1980 - 1996JuryZilver
1996M. PeekstokZuid Holland1969 - 1996Jury, WedstrijdleiderGoud
1995
1995W.E.M. van den BrandBrabant Zuid Oost1975 - 1995JuryZilver
1995P.J.M. BardoelBrabant Zuid Oost1980 - 1995JuryGoud
1995H.J. MassyLimburg1964 - 1995Juryvoorzitter, JuryZilver
1995J. KeulenGroningen1980 - 1995JuryZilver
1995R. SnelOverijssel1973 - 1995JuryZilver
1995J.M. NeppelenbroekBrabant Zuid Oost1976 - 1995JuryZilver
1995R. KruizengaOverijssel1971 - 1995JuryZilver
1995W.H.H. van der BornGelderland1980 - 1995JuryBrons
1995J. van SchaikGelderland1970 - 1995JuryZilver
1995B.L. PostGelderland1972 - 1995JuryZilver
1995M.J. van der WateringZuid Holland1979 - 1995JuryBrons
1995E.P. van LiendenNoordHolland1975 - 1995JuryZilver
1995D. VlotZuid Holland1979 - 1995JuryBrons
1995W. van der VenBrabant Zuid Oost1981 - 1995Jury, WedstrijdleiderZilver
1995G. BuytenhuisGelderland1980 - 1995JuryBrons
1995W.H.L. van der VenBrabant Zuid Oost1979 - 1995JuryZilver
1995J.M. van LangeraadZeeland1978 - 1995JuryZilver
1995A. NijhoffMidden West Brabant1973 - 1995JuryZilver
1995G.M. de GrootLimburg1969 - 1995JuryZilver
1994
1994mw. N.G. Lakerse-WeststrateZeeland1984 - 1994AdministratieBrons
1994A.P. NotschaeleZeeland1979 - 1994JuryBrons
1994A. den BestenOverijssel1968 - 1994JuryZilver
1994A.G.M. HeesakkersBrabant Zuid Oost1976 - 1994JuryZilver
1994G.J. van der HulstOverijssel1669 - 1994JuryZilver
1994H.L. PijnenburgGelderland1977 - 1994JuryZilver
1994E. van de HaanGelderland1971 - 1994JuryZilver
1994D. (Dick) van der PoelNoord Holland1977 - 1994Juryvoorzitter, JuryBrons
1994A. de BerkenOverijssel1969 - 1994JuryZilver
1994C. PetersMidden West Brabant1973 - 1994JuryZilver
1994B.A. WeststrateZeeland1968 - 1994Jury, BestuurZilver
1993
1993J. (Jack) SmitsNoord Brabant1972 - 1993Jury, WedstrijdleiderGoud
1993A. (Arie) van ZwamGelderland1971 - 1993Jury, WedstrijdleiderZilver
1993P. (Piet) HermanidasNoord Holland1965 - 1993Jury, WedstrijdleiderGoud
1993G. WieberinkGelderland1969 - 1993JuryZilver
1993J.M. LinssenLimburg1979 - 1993JuryBrons
1993A. van der LeeLimburg1973 - 1993JuryZilver
1993J.J.C. MuldersLimburg1979 - 1993JuryBrons
1992
1992M. PostmaGelderland1975 - 1992JuryZilver
1992A.F. van der VenBrabant Noord1980 - 1992Jury, BestuurZilver
1992J. W. EikenaarGederland1970 - 1992Jury, Bestuur, WedstrijdleiderGoud
1992mw. A. PeekstokZuid Holland1977 - 1992AdministratieBrons
1992M. PeekstokZuid Holland1996 - 1992Jury, WedstrijdleiderGoud
1992Th. (Theo) SteffensUtrecht1971 - 1992Juryvoorzitter, JuryZilver
1992P.A. KeekBrabant Noord1976 - 1992Jury, AdministratieZilver
1992F. (Frans) BührsNoord holland1977 - 1992JuryZilver
1992J.J. (Jo) BloemendaalNoord Holland1977 - 1992JuryBrons
1992Th. (Theo) ZwanenburgNoord Holland1981 - 1992Jury, WedstrijdleiderBrons
1992H.C. van BeersBrabant Zuid Oost1972 - 1992JuryZilver
1992B.W. BrandDrenthe1965 - 1992Jury - WedstrijdleiderZilver
1992M. PuttenGelderland1971 - 1992JuryZilver
1992J. De JongeZeeland1977 - 1992JuryZilver
1992J.A.M. BoogaertZeeland1977 - 1992JuryZilver
1992A.P. de JongMidden West Brabant1980 - 1992JuryBrons
1992A.P.W. StrijbosLimburg1977 - 1992JuryZilver
1992N. VermaasZuid Holland1975 - 1992JuryZilver
1991
1991A. NoestZuid Holland1971 - 1991JuryZilver
1991A.P. de JongMidden West Brabant1975 - 1991JuryBrons
1991J.G.M. van GastelMidden West Brabant1974 - 1991JuryBrons
1991mw. M.L. Hoendervangers-van LandeghemMidden West Brabant1974 - 1991AdminstratieBrons
1991C. PersoonsMidden West Brabant1977 - 1991JuryZilver
1991A.M.A.G. TulferMidden West Brabant1975 - 1991BestuurGoud
1990
1990M. van den BrandhofUtrecht1970 - 1990JuryBrons
1990A.H. van der KootNoord Holland1963 - 1990Juryvoorzitter, JuryZilver
1990P.C. LuytenBrabant Zuid Oost1970 - 1990JuryBrons
1990H.M.W. van de VeldenBrabant Zuid Oost1970 - 1990JuryZilver
1990J. KunstNoord holland1965 - 1990JuryZilver
1990M.P.M. BruynincksMidden West Brabant1965 - 1990Jury, WedstrijdlederGoud
1990A.H.P. BachMidden West Brabant1964 - 1990JuryZilver
1990J.K. KlarenFriesland1975 - 1990BestuurGoud
1990C. (Cees) VliekUtrecht1975 - 1990JuryZilver
1990J. (Jan) GuntenaarUtrecht1975 - 1990Jury, Wedstrijdleider, BestuurGoud
1990R.M. FokkerNoord Holland1995 - 1990Jury, BestuurZilver
1989
1989W. EimersGelderland1952 - 1989JuryZilver
1989F.L. van ReenenUtrecht1959 - 1989Jury, AdministratieGoud
1989B.J. van BartUtrecht1970 - 1989JuryBrons
1989M. LaenenBrabant Zuid Oost1968 - 1989JuryZilver
1989A. MolenaarNoord Holland1973 - 1989JuryBrons
1989G. WegmanNoord Holland1981 - 1989JuryBrons
1989Th.A. WormBrabant Zuid Oost1964 - 1989Jurylid - WedstrijdleiderGoud
1989Mevr. H.T.P.M. Kox-WormBrabant Zuid Oost1974 - 1989AministratieBrons
1989H. JongemaGroningen1981 - 1989JuryZilver
1989D.A. PrinsFriesland1975 - 1989JuryZilver
1989C. SchoutZeeland1979 - 1989BestuurZilver
1989M.P. NijsseZeeland1973 - 1989JuryZilver
1988
1988A. M. MeijsterLimburg??? - 1988JuryBrons
1988J.A.M. HenssenBrabant Zuid Oost??? - 1988JuryBrons
1988W. de WitBrabant Zuid Oost??? - 1988JuryBrons
1988Th. A. BrouwerBrabant Zuid Oost??? - 1988JuryBrons
1988J.W. Th. van OtterdijBrabant Zuid Oost??? - 1988JuryBrons
1988M. RuiterNoord Holland??? - 1988JuryBrons
1988D.J. BulsinkNoord Holland??? - 1988JuryZilver
1988H. AlblasUtrecht ??? - 1988JuryZilver
1988T. BrouwerUtrecht??? - 1988JuryBrons
1988A. BoonZuid Holland??? - 1988JuryBrons
1988G. J. HovensLimburg??? - 1988JuryBrons
1988mw. M. LochtmanLimburg??? - 1988AdministratieBrons
1988M.J.H. VerheesenLimburg??? - 1988JuryZilver
1988J. ZweersNoord Holland??? - 1988WedstrijdleiderZilver
1988H. AlblasUtrecht1962 - 1988JuryZilver
1988T. BrouwerUtrecht1970 - 1988JuryBrons
1988J. ZweersNoord Holland1968 - 1988JuryZilver
1988D.J. BulsinkNoord Holland1965 - 1988JuryZilver
1988M. RuiterNoord Holland1970 - 1988JuryBrons
1988J.W.Th. van otterdijkBrabant Zuid Oost1957 - 1988JuryGoud
1988Th. A. BrouwersBrabant Zuid Oost1964 - 1988JuryZilver
1988W. de WitBrabant Zuid Oost1956 - 1988JuryGoud
1988J.A.M. LenssenBrabant Zuid Oost1954 - 1988JuryGoud
1988J.A.M. BoogaertZeeland1973 - 1988JuryBrons
1988A.M. MeijsterLimburg1967 - 1988JuryBrons
1988A. HoonZuid Holland1970 - 1988JuryBrons
1987
1987L. van DijkGelderland1976 - 1987JuryZilver
1987H. HartogZeeland??? - 1987BestuurGoud
1987G. J. HovensLimburg??? - 1987JuryBrons
1987mw. M. LochtmansLimburg??? - 1987AdministratieBrons
1987M.J.H. VerheegenL:imburg??? - 1987JuryBrons
1987Chr. van der HeijdenBrabant Zuid oost??? - 1987JuryZilver
1987P. De BruinZuid Holland??? - 1987JuryBrons
1987A. SchaapZuid Holland??? - 1987JuryBrons
1987W.A. StaatZuid Holland??? - 1987Jurybrons
1987B. PenningZuid Holland??? - 1987JuryZilver
1987A. SwiebZuid Holland??? - 1987Bestuur, WedstrijdleiderGoud
1987P. van 't WoutZuid Holland??? - 1987JuryZilver
1987L. van DijkGelderland??? - 1987JuryZilver
1987P. de BruinZuid Holland1973 - 1987JuryZilver
1987G. SchaapZuid Holland1968 - 1987JuryZilver
1987W.A. StaatZuid Holland1970 - 1987JuryZilver
1987P. van 't WoutZuid Holland1970 - 1987JuryZilver
1987B. PenningZuid Holland1958 - 1987JuryGoud
1987A. SwiebZuid Holland1957 - 1987Jury, BestuurGoud
1987G.J. HovensLimburg1973 - 1987JuryZilver
1987Chr. van der HeijdenBrabant Zuid Oost1967 - 1987JuryZilver
1987mw. M. LochtmanLimburg1972 - 1987AdministratieZilver
1987M.J.H. VerheesenLimburg1966 - 1987JuryZilver